milujeme leto
utorok 21. augusta 2018 06:08
MENU moje obľúbené
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :

Fatima a Santiago de Compostela - pútnický zájazd hotel ***

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotela? Pozrite si prezentácie
ďalších našich hotelov na našom youtube videokanáli.

360° Panoráma

Rozhliadnite sa po hotelovej izbe a nájdite si ideálne miesto pre oddych a spánok na Vašej dovolenke.

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Popis zájazdu

Program:


1.deň: odlet z Viedne do Santiago de Compostela (s prestupom), panoramatická prehliadka mesta, slovenská svätá omša, transfer do hotela, ubytovanie, večera a nocľah.
2.deň: raňajky, prehliadka centra Santiaga vrátane Katedrály s hrobom sv. apoštola Jakuba. Účasť na medzinárodnej svätej omši, transfer do Fatimy. Ubytovanie v hoteli vo Fatime, večera, ružencová pobožnosť, večerný sviečkový sprievod, nocľah.
3.deň: ranná slovenská svätá omša v Kaplnke Zjavenia, raňajky. Následne si pozrieme celý areál vo Fatime a tiež dve dominanty Baziliku Ružencovej Panny Márie a podzemnú Baziliku Najsvätejšej Trojice. Popoludní sa počas prechádzky do Valinhos pomodlíme pobožnosť Krížovej cesty v prírode. Na záver navštívime aj rodnú dedinku a domy vizionárov v Aljustrel. Návrat do Fatimy, večera, večerný náboženský program, nocľah.
4.deň: raňajky, odchod na prehliadku úchvatného kláštora Batalha zo 14. stor. (UNESCO) s hrobkami a sarkofágmi portugalských kráľov. Ide o najkrajší barokový monument Portugalska. Pokračujeme do Santarém na prehliadku Kostola Eucharistického zázraku a svätú omšu. Ďalej náš čaká Lisabon a jeho najkrajšie pamiatky v Zone Belém, Mosteiro de Jerónimos, Torre de Belém, Padrao dos Descobrime. Navštívime aj Kostol sv. Antona Paduánskeho postavený nad rodným domom svätca. Krátke voľno a večer transfer do reštaurácie, kde bude slávnostná rozlúčková večera za spevu fada a melódií gitary. Okolo polnoci transfer autobusom na letisko.
5.deň: v nočných hodinách odlet z Lisabonu, prílet do Viedne v ranných hodinách.Ubytovanie:

3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli (1 x v Santiago de Compostela a 2 x vo Fatime).Stravovanie:

3 x polpenzia (raňajky a večere bez nápojov) a 1 x slávnostná rozlúčková večera v Lisabone s Fado show (nápoje v cene).Doprava:

Letecká doprava: Viedeň – Santiago de Compostela a Lisabon – Viedeň.Ostatné:

transfery autobusom, program podľa popisu bez vstupov, prehliadky so slovensky alebo česky hovoriacim miestnym sprievodcom, doprovod kňaza, DPH.Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 195 €/os.Priplatky:

za 1/1 izbu 105 €, Balíček vstupov 25 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.Oficiálna kategória:

***Strana v katalógu

365Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek