milujeme leto
utorok 21. augusta 2018 06:08
MENU moje obľúbené
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :

Rím KLASIK - poznávací zájazd hotel **

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotela? Pozrite si prezentácie
ďalších našich hotelov na našom youtube videokanáli.

360° Panoráma

Rozhliadnite sa po hotelovej izbe a nájdite si ideálne miesto pre oddych a spánok na Vašej dovolenke.

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Popis zájazdu

Program:


1.deň:
odlet z Viedne do Ríma, transfer autobusom z letiska do hotela (odloženie batožiny), prehliadka pamätihodností v centre mesta (Španielske námestie so známymi Španielskymi schodmi vedúcimi k jedinečnému neskororenesančnému kostolu Trinitá dei Monti, malebná a najznámejšia rímska fontána - Fontana di Trevi a populárne námestia Piazza di Colonna a Piazza do Popolo). Večer návrat do hotela, nocľah.
2.deň: raňajky, dopoludnia prehliadka nádhernej Baziliky svätého Petra vo Vatikáne s hrobkami mnohých pápežov (napr. i Jána Pavla II.), popoludní návšteva Vatikánskych múzeí so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou, kde uvidíte skvostné fresky od Michelangela, pešia prehliadka nádherných rímskych fontán, návrat do hotela, nocľah.
3.deň: raňajky, pokračovanie v prehliadke pamiatok v centre Ríma: Anjelský hrad (postavený ako mauzóleum, bývalá väznica a kasárne) a most s nádhernými sochami anjelov od uznávaného sochára Berniniho, Justičný palác, Piazza Navona, Pantheon, Benátske námestie s pamätníkom Viktora Emanuela II., antický Rím (Koloseum, Forum Romanum a Kapitol), Bazilika sv. Petra v okovách a Santa Maria Maggiore, návrat do hotela a nocľah.
4.deň: raňajky, v závislosti od letových časov, dopoludnia dokončenie prehliadky centra, alebo individuálne voľno. Transfer autobusom na letisko a odlet do Viedne.Ubytovanie:

3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 2*/3* hoteli v širšom centre Ríma.Stravovanie:

3 x kontinentálne raňajky.Doprava:

Letecká doprava: Viedeň – Rím a späť.Ostatné:

transfer autobusom v Ríme z letiska do hotela a späť, služby slovenského sprievodcu CK počas celého zájazdu, program podľa popisu bez vstupov, DPH.
Poznámka:Prehliadky v rámci programu sú uskutočňované peši alebo MHD v Ríme za poplatok.Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 145 €/os., City tax v Ríme 4-6 € /os./noc (výška závisí od hotela, platí sa priamo v hoteli).Priplatky:

za jednolôžkovú izbu 105 €, Balíček vstupov 55 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.Oficiálna kategória:

**/***Strana v katalógu

348Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek