milujeme leto
piatok 16. novembra 2018 23:21
MENU moje obľúbené
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :

Poznávací zájazd - KRÁSY ARABSKÉHO POLOSTROVA OMÁN hotel ****

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotela? Pozrite si prezentácie
ďalších našich hotelov na našom youtube videokanáli.

360° Panoráma

Rozhliadnite sa po hotelovej izbe a nájdite si ideálne miesto pre oddych a spánok na Vašej dovolenke.

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Popis zájazdu

Program:

1. deň: prílet do Dubaja a transfer luxusným, klimatizovaným autobusom z letiska, počas ktorého vám bude k dispozícii slovensky/česky hovoriaci sprievodca s informáciami o destinácii. Prenocovanie v hoteli Metropolitan 4* v Dubaji
2. deň: raňajky a následne transfer z Dubaja do Al Ain cez Abu Dhabi. Prehliadka Abu Dhabi spojená s návštevou veľkolepej Mešity šejka Zayeda. Následne prehliadka mesta Al Ain so sprievodcom, v rámci ktorej navštívime tamojšie múzeum. Prenocovanie v hoteli Mercure Grand Jebel Hafeet 4* v Al Ain (možnosť obeda počas exkurzie Al Ain v Danat Resorte - za príplatok na mieste)
3. deň: po raňajkách presun do hlavného a zároveň najkrajšieho mesta Ománu - Muscatu. Večera a prenocovanie v hoteli Al Falaj 4* v Muscate (možnosť obeda v hoteli Ibri nachádzajúcom sa v rovnomennom mestečku - za príplatok na mieste)
4. deň: raňajky a po nich nasleduje nezabudnuteľná poldenná prehliadka mesta Muscat so sprievodcom (vstupy sú v cene). Popoludní voľný program s možnosťou ďalších prehliadok. Večera a nocľah
5. deň: po raňajkách návšteva a exkurzia mesta Nizwa so sprievodcom, počas ktorej si budeme mať príležitosť prehliadnuť taktiež azda najkrajší ománsky hrad Jabreen, pevnosť s názvom Bahla patriacu do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO a tiež známu dedinku Birkat al Mawz (vstupy v cene). Návrat do Muscatu a večera v hoteli (možnosť obeda v hoteli Golden Tulip Hotel 4* v Nizwe - za príplatok na mieste)
6. deň: raňajky a cesta jeepmi, na ktorých navštívime oázu Wadi Bani Khalid a zažijeme adrenalínovú jazdu po tunajších pieskových dunách v púšti Wahiba Sands. Návrat do mesta Muscat. Večera a posledná noc v hoteli Al Falaj 4* (možnosť obeda v reštaurácii Wadi Bani Khalid - za príplatok na mieste)
7. deň: po raňajkách transfer autobusom z Muscatu do Dubaja. Nocľah v hoteli Metropolitan 4* v Dubaji (možnosť obeda po ceste do Dubaja v hoteli Al Wadi 4* v meste Sohar - za príplatok na mieste)
8. deň: raňajky a transfer z hotela na letisko do Dubaja. Odlet do BratislavyUbytovanie:

7x v 1-lôžkových izbách (za príplatok) a 2-lôžkových izbách s klimatizáciou, TV, telefónom a vlastným príslušenstvom (sušič vlasov, sprcha alebo vaňa, WC) v 4* hoteloch (v prípade zmeny hotela garantujeme dodržanie pôvodného strediska a triedy hotela 4*)Stravovanie:

7x raňajky formou bufetu, 4x večera v hoteli Al Falaj formou bufetu bez nápojovDoprava:

Letecká doprava: Bratislava – Dubaj a späť, doprava luxusným, klimatizovaným autobusom počas zájazduOstatné:

služby slovensky/česky hovoriaceho sprievodcu, vstupy podľa programu, hraničné poplatky v rámci emirátov, voda podávaná v autobuse počas transferov a exkurziíPovinné príplatky:

letiskové, palivové, emisné a servisné poplatky 299€ na osobu, turistická a pobytová taxa v Dubaji a Al Ain vo výške 4,00 USD na izbu a noc pobytu (platba na mieste), vstupné víza do Ománu vo výške 15,00 USD (uvedená suma je informatívneho charakteru) na osobu a pobyt (platba na mieste)Priplatky:

cestovné poistenie KOMFORT (2,70€ na osobu a deň zájazdu) alebo PLUS (3,70€ na osobu a deň zájazdu), príplatok za 1-lôžkovú izbu (50€ na izbu a noc zájazdu). Ostatné príplatky uvedené v popise zájazdu sa hradia na mieste.Poznámka:

Pre realizáciu zájazdu je stanovený min. počet 20 účastníkov.Oficiálna kategória:

****Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek