milujeme leto
utorok 21. augusta 2018 06:08
MENU moje obľúbené
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :

Izrael a Petra De Luxe - poznávací zájazd hotel ***

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotela? Pozrite si prezentácie
ďalších našich hotelov na našom youtube videokanáli.

360° Panoráma

Rozhliadnite sa po hotelovej izbe a nájdite si ideálne miesto pre oddych a spánok na Vašej dovolenke.

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Popis zájazdu

Program:


1.deň:
odlet z Viedne do Tel Avivu.
2.deň: prílet do Tel Avivu krátko po polnoci, transfer do Betlehema, ubytovanie a nocľah. Po neskorých raňajkách prehliadka Betlehema (Bazilika narodenia Ježiša Krista, Jaskyňa Mlieka, Polia pastierov), popoludní transfer k Mŕtvemu moru, kúpanie. Návrat do Betlehema, večera v hoteli a nocľah.
3.deň: raňajky, celodenná prehliadka Jeruzalema (staré mesto, Múr nárekov, Krížová cesta - Via Dolorosa, Kalvária, Bazilika Božieho Hrobu, Olivová Hora, Getsemanská záhrada), návrat do hotela, večera a nocľah.
4.deň: raňajky, prehliadka pevnosti Massada nad Mŕtvym morom ako symbol hrdinského odporu Židov proti Rimanom (výstup lanovkou), prehliadka továrne na výrobu svetoznámej kozmetiky Ahava s možnosťou nákupu, krátka zastávka v letovisku Eilat, prechod hraníc do Jordánska, ubytovanie v hoteli v Petre, večera a nocľah.
5.deň: raňajky, celodenná prehliadka archeologickej lokality Petra s jordánskym sprievodcom, večera v hoteli, nocľah.
6.deň: raňajky, odchod z Petry cez Madabu a vrch Nebo (miesto, kde je pravdepodobne pochovaný Mojžiš), prechod späť do Izraela, zastávka v Jerichu, odchod do Betlehema, ubytovanie v hoteli, večera, nocľah.
7.deň: raňajky, prehliadka nového Jeruzalema (parlament Knesset, Menora, múzeum holokaustu, Izraelské múzeum), popoludní krátka zastávka na kúpanie v Mŕtvom mori. Návrat do hotela, večera a nocľah.
8.deň: raňajky, odchod autobusom z Betlehema na panoramatickú prehliadku Tel Avivu a starobylého prístavu Jaffa. Transfer na letisko, popoludní odlet do Viedne.Ubytovanie:

7 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli.Stravovanie:

7 x polpenzia (švédske stoly).Doprava:

Letecká doprava: Viedeň - Tel Aviv a späť.Ostatné:

doprava po Izraeli klimatizovaným autobusom, služby slovensky/česky hovoriaceho miestneho sprievodcu, program podľa popisu bez vstupov, DPH.Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 90 €/os., palivový príplatok 120 €/os. V Izraeli sa platí: obslužné 50 USD/os., vstupy 50 USD/os., vstup do Petry, víza a hraničné poplatky 150 USD/os.Priplatky:

za 1/1 izbu 190 €, transfer z Bratislavy na letisko vo Viedni a späť 20 €/os.Oficiálna kategória:

***Strana v katalógu

347Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek