milujeme leto
utorok 12. novembra 2019 07:56
MENU moje obľúbené
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :
Krajina
Destinácia, stredisko
Vyčistiť Vybrať
Dospelí
Deti
vek detí v čase ukončenia pobytu
1. dieťa
2. dieťa
Viac osôb?
Kontaktujte prosím internetový predaj alebo niektorú z našich pobočiek.
Doprava
Odletové miesto

Pýtate sa

Aké tohtoročné novinky ponúkate?
Aké tohtoročné novinky ponúkate? Nájsť každý rok nové destinácie, svieže, výnimočné a pre našinca atraktívne nielen vďaka polohe a kvalitným službám, ale i pre dostupnú cenu, nie je ľahká úloha... Aj napriek zdanlivo nemožnému, našli sme pre vás nové dovolenkové ciele, nepoznané hotely, zaujímavé miesta a atraktívne letoviská, ktoré spĺňajú vaše i naše náročné požiadavky. Túto letnú sezónu sme pre vás okrem overených destinácií pripravili i niekoľko noviniek. Tou najlákavejšou je zaiste Maroko - táto fascinujúca krajina je spojením afrického a arabského sveta, ponorená do starodávnych zvykov s krásnymi plážami. Ďalšiu pozvánku máme pre vás na čarovnú Olympskú riviéru, kde môžete navštíviť úchvatné Meteory.

Pre nedočkavých dovolenkárov sme od januára do mája pripravili leto v zime v Spojených arabských emirátoch za jedinečné uvádzacie ceny. Rozšírili sme i našu letnú ponuku hotelových komplexov v obľúbenom Turecku, na Cypre, v Chorvátsku, Grécku i Taliansku, vybrať si môžete z noviniek i v Egypte. Na akčných a poznaniachtivých cestovateľov čakajú bohaté a kvalitné programy leteckých poznávacích zájazdov, na výber sú i žiadané okruhy s možnosťou oddychu pri mori.
Máte nejaké nové zaujímavé hotely za rozumnú cenu? Nové, neopozerané hotely a rezorty nájdete v takmer každej destinácii. Stále platí, že spokojnosť klienta je pre nás prvoradá, preto sme sa opäť zamerali najmä na polohu hotelov pri tých najkrajších plážach a ubytovanie so službami all inclusive rôznych tried, od 2* po 5*. Pre rodiny s 2 a 3 deťmi máme taktiež dobrú správu - rozšírili sme ponuku hotelov s rodinnými izbami a až v 31 kapacitách vás čaká klubová dovolenka so slovenskými animátormi. Ideálne podmienky pre letnú dovolenku v nových hoteloch za rozumnú cenu spĺňajú rezorty v Tunisku a v mimoriadne žiadanej destinácii – v Turecku, kde sme rozšírili ponuku hotelov triedy 4* a 5*. Pomer kvality a ceny je atraktívny i na Cypre. Nezabudnuteľné je kúpanie na nádherných plážach Chalkidík, Peloponézu, ostrova Korfu alebo tiež Kréty a Rhodosu. Do pozornosti dávame i Maroko – hotel Lixus Beach, na Olympskej riviére Bomo Olympus Grand Resort, na ostrove Sicília hotelový komplex Club Lipari či v Kalábrii Santa Caterina hotel, novinky máme aj na najväčšom Baleárskom ostrove Malorka. Ďalšie nové hotely za mimoriadne výhodné ceny nájdete aj v obľúbenom Egypte či v Chorvátsku.
Kde nájdem naozaj krásnu pieskovú pláž vhodnú i pre malé deti? V našej ponuke nájdete množstvo hotelov a rezortov ležiacich pri nádherných pieskových stredomorských plážach, ale i na plážach Červeného, Čierneho a Arabského mora. Vašu pozornosť by sme však radi upriamili na severný Cyprus – strediská Kyrenia a Famagusta. Krásna, dlhá, upravená, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora očarí každého z návštevníkov. Jemný piesok a tyrkysové more nájdete i v Karibiku Stredomoria – úchvatnej talianskej Sardínii, rovnako ako v Kalábrii a Sicílii... Zabudnúť nemôžeme ani na Zlaté piesky a Slnečné pobrežie v Bulharsku a nádherné piesočnaté pláže Albánska. Nedá sa nespomenúť tiež španielska Costa Dorada, ktorá svoj názov „zlaté pobrežie“ získala práve vďaka rozľahlým zlatistým plážam s jemným pieskom.
Kde nájdem kvalitnú pokojnú oddychovú dovolenku bez masy turistov?
Kde nájdem kvalitnú pokojnú oddychovú dovolenku bez masy turistov? Turistov a dovolenkárov nájdete samozrejme v každej destinácii, avšak v niektorých krajinách a strediskách ich je predsa len pomenej :) Nepredimenzované štvorhviezdičkové all inclusive rezorty či menšie rodinné hotely nájdete napríklad i na gréckych Chalkidikách, na Peloponéze, ktoré svojou nezabudnuteľnou atmosférou a úžasnými prírodnými krásami očaria každého jedného dovolenkára. Rovnako vám môžeme odporúčať pobyty vo vybraných hoteloch i na Sicílii, Sardínii, či Kalábrii. Jedinečný prázdninový svet v pokojných letoviskách s čistými pieskovými plážami a s pozvoľným vstupom do mora ponúka pokojnú dovolenku rodinám, či párom túžiacich po oddychu bez ruchu prázdninových stredísk s množstvom zahraničných turistov...
Chceme stavať s deťmi pieskové hrady :)
Chceme stavať s deťmi pieskové hrady :) Choďte do Bulharska! Slnečné pobrežie, Zlaté piesky a okolité letoviská sú vychýrené svojimi pieskovými plážami a úžasnou bulharskou zmrzlinou! V našej ponuke nájdete fantastické 4 a 5* all inclusive hotely. Bulhari investujú do infraštruktúry nemalé peniaze a tak tu nájdete novovybudované aquaparky, ktoré sú súčasťou našich hotelov, kde sa vybláznia aj "dospelé" deti :) Rovnako je na tom i Turecko, Tunisko, či Španielsko. Úžasné široké pieskové pláže ako stvorené pre malých dovolenkárov, letoviská vybavené pre zábavu turistov všetkých vekových kategórii, k tomu kvalitné ubytovanie, chutná a najmä pestrá strava.
Kam za krásami prírody? Každá krajina má svoje krásne zákutia a nezabudnuteľné prírodné scenérie – morský národný park na Zakynthose, Údolie motýľov na Rhodose, roklina Samaria na Kréte, Boka Kotorska v Čiernej Hore, množstvo národných parkov v Chorvátsku, Albánsku a Bulharsku, Červené more v Egypte, Pamukkale v Turecku, Sahara v Tunisku... Spomenúť musíme i magické Chalkidiki a smaragdovú perlu Iónskeho mora – ostrov Korfu s unikátnymi prírodnými krásami ako Sidari, či okolitými ostrovčekmi Paxos a Antipaxos. Taktiež ostrovy Sicília, Sardínia, či najjužnejšia časť Talianska - slnečná Kalábria - nadchne každého vyznávača prírodných krás, čakajú na vás pláže ako v Karibiku, prekrásne skalné výbežky končiace vo spenených morských vlnách, alebo výstup na magickú sopku Etnu. Nechajte sa zlákať na potulky po členitom pobreží španielskych letovísk v blízkosti jedinečnej Barcelony, navštívte Dračie jaskyne na Malorke. Stačí si len vybrať...
Kde nájdem zaujímavé historické pamiatky?
Kde nájdem zaujímavé historické pamiatky? Side v Turecku, Pyramídy v Egypte, Nesebar v Bulharsku, každé väčšie mesto v Chorvátsku, Knossos na Kréte, celý ostrov Rhodos, Achillion na Korfu, Atény, Kartágo a El jem v Tunisku, Valleta – mesto palácov na Malte, Paphos na južnom Cypre, Neapol a Sorrento v Kampánii, Pompeje, celá Sicília, Sardínia, Kalábria... všade vám vieme ponúknuť zaujímavé historické pamiatky v rámci bohatej ponuky miestnych fakultatívnych výletov.
Aký je rozdiel medzi ALL INCLUSIVE a ULTRA ALL INCLUSIVE? All inclusive v preklade znamená "všetko v cene". Koncept all inclusive je ideálnym prostriedkom pre bezstarostnú dovolenku plnú komfortu, pričom náklady na nápoje a občerstvenie zostávajú pod vašou kontrolou. Sú zahrnuté v cene zájazdu. Ultra all inclusive služby v sebe zahŕňajú okrem stravovania formou all inclusive i služby navyše, ako napríklad slnečníky a ležadlá pri bazéne i plážový servis zdarma, prípadne hotelom pripravený animačný program a vstup do vodného parku. Vo vybraných hoteloch sa ultra all inclusive týka výhradne extra služieb pri stravovaní - napr. vo vybraných hodinách sú počas dňa podávané i importované značkové alkoholické nápoje alebo možnosť občerstvenia počas 24 hod. denne.
Čo je klubová dovolenka?
Čo je klubová dovolenka? Vo vybraných hoteloch označených piktogramom SUN&FUN klub poskytujeme počas letných prázdninových mesiacov júl a august služby klubovej dovolenky, kde sa budú deti i dospelí zabávať so slovenskými animátormi. V rámci klubov sa organizujú denné aj večerné programy – súťaže, hry, zábavné i športové aktivity. Okrem aktivít pre deti v rámci klubov animátori organizujú aj športové aktivity pre dospelých. Príďte si zahrať tenis alebo plážový volejbal štýlovo k moru.
Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek