milujeme leto
streda 21. marca 2018 10:07
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :
Krajina
Destinácia, stredisko
Vyčistiť Vybrať
Dospelí
Deti
vek detí v čase ukončenia pobytu
1. dieťa
2. dieťa
Viac osôb?
Kontaktujte prosím internetový predaj alebo niektorú z našich pobočiek.
Doprava
Odletové miesto
Milí cestovatelia,

je nám veľkým potešením predstaviť a odporučiť Vám v poradí už piatu edíciu exkluzívneho cestovateľského produktu CESTY OKOLO SVETA – RANGE ROVER edícia 2018, ktorá po prvý krát povedie východným smerom - rýchlejšie, bezpečnejšie a komfortnejšie lietanie!


Tento unikátny poznávaco-pobytový zájazd privátnym lietadlom, ktorý sa uskutoční v jarnom termíne 18.4.–13.5.2018, Vám dá jedinečnú možnosť komfortne a bezpečne sa vydať na skutočnú Cestu okolo sveta s 9 jedinečnými zastávkami, a to s nadštandardným sedením v špeciálne upravenom lietadle pre maximálne 56 cestujúcich vrátane novinky – Sky lounge (baru na palube lietadle), s luxusnými a zážitkovými službami v jednotlivých miestach po trase zájazdu, profesionálnym a skúseným personálom a v neposlednom rade sa na palube „private jetu“ stretnete so zaujímavými spolucestujúcimi. Skutoční cestovatelia a nároční dovolenkári, vyhľadávajúci komfortné a luxusné služby v menej navštevovaných alebo nie bežne dostupných miestach, chcú od takejto Cesty niečo iné, viac sofistikované, osobnejšie, prepracovanejšie, prekombinovanejšie.

Preto sa môžu záujemcovia o takýto nový a unikátny typ Cesty okolo sveta obrátiť na cestovnú kanceláriu Leonardo, ktorá ako prvá v strednej a východnej Európe exkluzívne jeden krát ročne organizuje tento atraktívny zájazd pre limitovaný počet zákazníkov.

Keďže k dátumu 7.3.2017 evidujeme už 43 záväzných objednávok a 4 predbežné rezervácie (maximálna kapacita lietadla je iba 56 osôb), t.j. aktuálne máme voľných už len 9 miest! A preto môžeme už so značným časovým predstihom potvrdiť, že CESTA OKOLO SVETA - RANGE ROVER edícia 2018 sa uskutoční!!

Neváhajte, splňte si svoj životný sen a vydajte sa
na unikátnu Cestu okolo sveta na jar 2018!


Katalóg

kompletný 32-stranový katalóg a všetky informácie o tomto zájazde najdete na www.cestyokolosveta.eu

BONUS

ak pri svojej objednávke Cesty okolo sveta použijete heslo "TIP TRAVEL", získate navyše atraktívny darček!

Rezervácia

LEONARDO-OSCAR s.r.o.
Zadunajská 12
851 01 Bratislava 5
SLOVAKIA

+421-2-63 53 02 91
+421-2-63 53 02 92

ck@leonardo.sk
zajazdy@leonardo.sk
www.cestyokolosveta.eu
Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek