milujeme leto
piatok 22. septembra 2023 16:01
MENU moje obľúbené
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :

Zakynthos Agios Sostis White Olive Premium Cameo hotelový komplex ****+

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotela? Pozrite si prezentácie
ďalších našich hotelov na našom youtube videokanáli.

360° Panoráma

Rozhliadnite sa po hotelovej izbe a nájdite si ideálne miesto pre oddych a spánok na Vašej dovolenke.

Aktuálne podmienky vstupu do krajiny nájdete na stránke:
https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Zakynthos - dovolenka 

Zakynthos Grécky ostrov Zakynthos, nazývaný aj Zante, je tou pravou dovolenkovou voľbou pre všetkých milovníkov prírodných krás. Tento benátsky„kvet Východu,“ predstavuje unikátnu skladačku pre všetky zmysly. Uchvátia vás nádherné pláže, romantické zálivy, čarokrásne morské jaskyne, strmé neprístupné útesy či osamelé ostrovčeky. Všetky tieto divoké scenérie umocňuje nádherná zeleň okolitej krajiny vytvárajúca podmanivý kontrast s pestrou paletou modrých odtieňov mora, ktoré vie vyčarovať len dokonalá príroda.

K najkrajším, najnavštevovanejším a najviac fotografovaným miestam nielen v Grécku, ale v celosvetovom meradle, patrí nepochybne Navagio Beach s vrakom pašeráckej lode vyvrhnutým na romantickú pláž obklopenú strmými bielymi útesmi, tyrkysovým morom a zvlnenými zelenými kopcami. Harmonická kombinácia farieb dodáva tomuto miestu neuveriteľne podmanivé kúzlo. Aj preto počas letnej sezóny smerujú každý deň početné turistické výpravy, či už lodné alebo po súši, práve sem. Jedinečnou atrakciou ostrova Zakynthos sú aj chránené morské korytnačky caretta-caretta, ktoré sem každoročne prichádzajú z teplých oblastí a hniezdia na chránených plážach Laganského zálivu. Svoju dovolenku si určite spestrite atraktívnym lodným výletom, počas ktorého sa vám zaručene podarí tohto majestátneho tvora zahliadnuť. Aj v tohtoročnej sezóne sa môžete tešiť na zelený Vassilikos, miesto s tými najkrajšími a najlepšie vybavenými piesočnatými plážami, aké sa dajú na tomto ostrove nájsť. Po mimoriadne úspešnom debute minuloročnej sezóny vám opätovne prinášame možnosť stráviť jedinečnú all inclusive dovolenku v hoteloch siete White Olives v letoviskách Agios Sostis a Laganas, či v stredisku Tsilivi v hoteli Strofades. Novinkou je 5* all inclusive rezort Zante Sun, ktorý sa nachádza na okraji letoviska Agios Sostis, priamo nad malebným prístavom.

Grécko a ostrovy

Vydajte sa spolu s nami do krajiny, ktorá sa tak zapáčila olympským bohom, že si ju vybrali za svoje sídlo, do krajiny hrdinov starých antických bájí a mýtov, domova Platóna, Aristotela a ďalších veľkých filozofov - do Grécka. Práve Grécko je kolískou najstaršej civilizácie Európy. Dnes sa v celej krajine deň za dňom píšu dejiny dokonalých prímorských dovoleniek. Pozývame vás teda na cestu letného oddychu a zábavy, ktorú môžete harmonicky spojiť s poznávaním histórie a kultúry tejto jedinečnej krajiny.

Grécky večer Zakynthos
pre vás bude nezabudnuteľný zážitok plný vynikajúceho jedla, skvelej zábavy, gréckej hudby a tradičných tancov, navyše na mieste, kde zažijete jeden z najkrajších západov slnka.
Kaiki Zakynthos
tak sa kedysi nazývali rybárske loďky. Na tento nenáročný poldenný výlet však pôjdete loďkou výletnou a užijete si kúpanie, relax a pohodu

V rámci výletu bude zastávka na kúpanie na ostrovčeku Marathonissi, ktorý sa vďaka svojmu tvaru nazýva aj „korytnačím ostrovom.“ Odtiaľ plavba pokračuje na Keri, kde budete obdivovať morské jaskyne a skalnaté pobrežie, a tiež čarokrásne skryté pláže, prístupné len člnom. Práve tu kapitán lode vyberie ideálne miesto na druhú kúpaciu zastávku. Po nej sa vydáte na spiatočnú plavbu do Laganaského zálivu a pri troche šťastia uvidíte aj chránené morské korytnačky caretta – caretta.

Zmena programu je vyhradená, nakoľko závisí od poveternostných podmienok.
Navagio Zakynthos
pašerácka zátoka so strmými bielymi útesmi, tyrkysovým morom a s vrakom lode vyvrhnutom na bielom piesku patrí k najznámejším a najfotografovanejším plážam nielen v Grécku, ale v celosvetovom meradle. Až do začiatku 80. rokov to bola len jedna z malebných, no pokojných pláží, kým sa v roku 1982 nestala miestom, ktoré „musí“ navštíviť každý, kto zavíta na ostrov Zakynthos

Celodenná plavba loďou začína približne o 09:30 z prístavu v hlavnom meste pozdĺž pobrežia smerom na sever a pokračuje západným pobrežím ostrova smerom na juh. Loď vpláva do zátoky, aby ste si mohli urobiť fotografie. Počas plavby sa okúpete na vybraných krásnych plážach ostrova..
Na lodi je počas plavby k dispozícii lodný bar, kde je možné zakúpiť si občerstvenie.


Zmena programu je vyhradená a závisí od poveternostných podmienok.
Okruh ostrovom Zakynthos
počas celodenného autobusového výletu spoznáte prírodné, historické, kultúrne a gastronomické atrakcie tohto nádherného ostrova:

Vyhliadka Bochali – alebo tiež „balkón ostrova Zakynthos.“

Vinárstvo Callinico – je jedným z najstarších rodinných vinárstiev na ostrove. Prehliadka je spojená s ochutnávkou vín, ktoré sa úspešne vyvážajú nielen do mnohých európskych krajín, ale aj do Spojených štátov amerických.

Agios Nicholaos (Skinari) – možnosť výletu menšou lodičkou do vyhľadávaných Modrých jaskýň (extra platba na mieste)

Tradičné výrobky – návšteva malého miestneho obchodíku, kde môžete ochutnať a tiež si kúpiť mieste výrobky: sladkosti (pasteli, mandolato, mandoles, hrozienka, med, loukoumades,...), a tiež ručne vyrábanú keramiku, obrusy a ďalšie suveníry.

Kláštor v Anafonitrii – je dôležité pútnické miesto, práve tu žil ako mních svätý Dionýsios.

*Dôležité: návštevníci môžu ísť na prehliadku kláštora s kostolíkom v prípade, že sú oblečení s rešpektom voči miestnym tradíciám, t.j. so zahalenými ramenami a kolenami. V interiéri sa nesmú robiť fotografie ani natáčať videá.


Obed v tradičnej gréckej taverne, kde môžete ochutnať miestne grécke špeciality (grécky šalát, stifado, jahňacinu, souvlaki, mousaka, zapečené plnené rajčiny a papriky,...).
Obed nie je zahrnutý v cene výletu.


Exo Chora – v tejto dedinke sa nachádza vraj najstarší olivovník ostrova, o ktorom sa hovorí, že má viac ako 2000 rokov.

Výrobňa olivového oleja – tu uvidíte, ako sa v dnešnej dobe vyrába olivový olej. Kvalitný olej si tu môžete aj zakúpiť, rovnako ako ručne vyrábané mydlá z olivového oleja.
Vodný park Zakynthos
vodný svet určený pre celú rodinu nájdete v Tsilivi. Čakajú na vás veľké vodné šmykľavky, tobogany, lagúna, lenivá rieka, množstvo bazénov, víriviek, stánky s občerstvením a samozrejme vyhradená časť pre deti.

Popis hotela

Oficiálne hodnotenie:

****Webstránka:

www.whiteolivehotels.comPoloha:

hotelový rezort sa nachádza v menšom letovisku Agios Sostis obklopenom olivovými hájmi • nájdete tu viaceré taverny s úžasnou kuchyňou, bary s posedením a výhľadom na more, kde si môžete vychutnať miešaný nápoj alebo grécke frappé, nechýbajú ani obchodíky so suvenírmi a supermarkety • v tesnej blízkosti rušného a turistami vyhľadávaného strediska Laganas, ktoré je dostupné aj pešou prechádzkou • medzinárodné letisko je vzdialené iba 8 km od hotela • užšia pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, ktorý ocenia najmä rodiny s deťmi a menej zdatní plavci, sa nachádza priamo pred hotelom, pričom hotel oddeľuje od pláže miestna promenáda ideálna na podvečerné prechádzky • slnečníky a ležadlá na pláži (poplatok ) • z pláže sa naskytá nádherný výhľad na laganaský záliv s ostrovčekom Cameo a korytnačím ostrovom MarathonisiUbytovanie:

komfortné 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky • priestranné rodinné izby pozostávajúce z dvoch oddelených miestností (za príplatok) • LCD SAT TV • mini chladnička • wifi • individuálne nastaviteľná klimatizácia • trezor (zdarma) • vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou resp. vaňou a WC) • sušič na vlasy • balkón resp. terasa s posedenímVybavenie:

hotelový komplex pozostávajúci z viacerých budov • priestranná vstupná hala s recepciou a posedením • hlavná hotelová reštaurácia s terasou • lobby bar a bar pri bazéne s ponukou all inclusive nápojov • 2 priestrané bazény s terasami na slnenie • slnečníky a ležadlá pri bazénoch (zdarma) • plážové osušky sú k dispozícii za vratný depozit • detský kútik • wifi (zdarma)Stravovanie:

formou all inclusive

All inclusive » raňajky, obedy a večere podávané formou švédskych stolov vrátane lokálnych nápojov: biele a červené víno, čapované pivo, voda a nealkoholické nápoje • pestrá ponuka chutných jedál medzinárodnej i tradičnej gréckej kuchyne • alkohol miestnej produkcie (červené a biele víno, čapované pivo, ouzo, vodka, rum) a nealkoholické nápoje (sóda, cola, sprite, fanta, ...) sú podávané v lobby bare a v bare pri bazéne v čase vyhradenom hotelom• snacky a ľahšie občerstvenie ako pizza, hot-dogy, hamburgery, sendviče, šalát, ovocie, zmrzlina a koláčiky vo vyhradenom čase počas dňa • slnečníky a ležadlá pri bazénoch • plážové osušky za vratný depozit • detský kútik •wifiPriamo na pláži
Výhodná poloha
Aktívna dovolenka
Náš TIP
Rodinná dovolenka
Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek