milujeme leto
pondelok 15. júla 2024 23:42
MENU moje obľúbené
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :

Španielsko pevnina Salou Salou Park I. hotelový komplex ****

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotela? Pozrite si prezentácie
ďalších našich hotelov na našom youtube videokanáli.

360° Panoráma

Rozhliadnite sa po hotelovej izbe a nájdite si ideálne miesto pre oddych a spánok na Vašej dovolenke.

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Španielsko pevnina - dovolenka 

Poďte s nami prežiť vaše dovolenkové dni v Španielskom kráľovstve, v krajine, ktorá je krásna, priam rozprávková po akejkoľvek stránke! Prichádzame k vám s atraktívnou ponukou ubytovania v kvalitných hoteloch v tých najlepších letoviskách. Nami ponúkané hotely si svojou skvelou polohou, výbornými cenami, kvalitnými službami a mnohými možnosťami relaxu a zábavy určite získajú vašu priazeň. Bohaté švédske stoly s výberom európskej, ako aj miestnej kuchyne, ktoré vás zasýtia počas horúcich dovolenkových dní, sú už len takým bonusom. Ak sa vám zunuje leňošenie na pláži, nevynechajte návštevu vodných a zábavných parkov Port Aventura, Ferrari Land a Marineland v blízkosti týchto letovísk, alebo s nami absolvujte zaujímavé a obohacujúce fakultatívne výlety do magickej a očarujúcej Barcelony alebo na známe pútnické miesto Montserrat. Vydajte sa s nami do zeme zaliatej slnkom, plnej prívetivých ľudí! Ochutnajte skvelé boquerones, patatas bravas s alioli majonézou, jamón, pan con tomate alebo čiernu paellu arroz negro. Sme presvedčení, že po návšteve Španielska bude vaše srdce patriť práve tejto destinácii a vy sa budete do krajiny flamenca, kráľovskej atmosféry a neutíchajúcej životnej energie vracať s rovnakým nadšením ako my.

Španielsko

Španielsko – rozmanitá krajina s bohatou kultúrou, prekrásnou prírodnou scenériou, členitými pobrežiami, krásnymi plážami a príjemnou atmosférou. Zaslúžene patrí už niekoľko rokov medzi najobľúbenejšie destinácie sveta. Má čo ponúknuť každému návštevníkovi, či už ho sem láka oddych, zábava, história, kultúra, príroda alebo šport. Sme preto veľmi radi, že vám aj v tejto letnej sezóne prinášame možnosť stráviť dovolenkové dni na slnkom zaliatych, čarovných pobrežiach Španielska.


Hlavné mesto:
Madrid

Počet obyvateľov:
45.117.000

Rozloha:
505.000 km²

Mena:
euro

Barcelona Španielsko pevnina
Jedno z najkrajších a najvzrušujúcejších miest na svete! Barcelona. Čakajú vás modernistické stavby Antonia Gaudího, slávna Sagrada Familia, gotický chrám Sv. Eulálie, park Güell, ale aj prechádzka po známej Ramble, kde si dáme štamprlík likéru moscatel, osviežujúcu sangriu, ochutnáme znamenitú šunku, stredomorské ovocie a čerstvé ustrice na miestnom trhu La Boquería. Alebo navštívime úžasné podmorské akvárium so žralokmi a s výhľadom na prístav a pamätník Krištofa Kolumba. Jedli ste už chrumkavé, voňavé a teplé churros a máčali ich v ľahodnej čokoláde? Nie? Idete s nami.
Girona, S. Dalí Španielsko pevnina
Poldenný výlet do Girony, mesta doslova dýchajúceho stredovekou históriou.


Program výletu:
* odchod do Girony
* návšteva jednej z najzachovalejších stredovekých židovských štvrtí El Call, s hradbami a krásnymi románskymi kostolmi ( San Pere de Galligants a Sant Nicolau )
* prehliadka Arabských kúpeľov ( 15. stor. )
* zlatým klinčekom programu bude istotne návšteva románsko-gotickej katedrály Santa Maria de Girona s jedinečnou klenotnicou ( nachádza sa tu okrem iného aj unikátny gobelín z 12. storočia ) a románskym kláštorom. Katedrála má najširšiu chrámovú loď v Európe ( 23 metrov )
* prechádzka uličkami, ktoré slúžili aj filmárom ako kulisy pre scény z kultového seriálu Hra o tróny, či film Parfém – príbeh vraha
* jedinečným zážitkom bude pre vás mestská scenéria mostov a farebných fasád stredovekých domov na nábreží rieky Onyar, ktoré uvidíme v závere výletu
* cesta späť do letoviska
Cena pre dospelého: 37 €
Dieťa do 12r.: 25 €
Marineland Španielsko pevnina
Naďaleko Malgrat de Mar sa nachádza tento jedinečný aquapark, morská zoo a delfinárium – areál s bazénmi, toboganmi, bazénom s umelými morskými vlnami, detskými bazénmi a atrakciami, malou zoologickou záhradou a tiež nezabudnuteľnými predstaveniami delfínov a tuleňov. Tento park je veľmi obľúbeným miesto pre rodiny s deťmi, ako aj pre dospelých. Doprava každodenne špeciálnym autobusom z letoviska – v cene vstupenky ( u delegáta )

Dospelý (+10 rokov ): 34 €
Dieťa ( 5-10 rokov ): 24 €
Dieťa ( 3-4 roky ): 13,50 €
Senior ( 65+ ): 24 €
Montserrat Salou, La Pineda

Celodenný výlet s návštevou kláštora Montserrat. V bazilike Svätej Panny Márie uvidíme Čiernu madonnu – Pannu Máriu Montserratskú, patrónku Katalánska. Môžeme navštíviť múzeum a obdivovať obrazy od Picassa, El Greca alebo Caravagia. Milovníci hôr majú možnosť vyviezť sa lanovkou do výšky 1 000 m n. m. a tam si vychutnať prekrásny výhľad. V cene výletu je degustácia likérov vyrábaných v Montserrate, zubačka idúca od úpätia hôr ku kláštoru a audiovizuálna výstava, na ktorej môžeme vidieť interiéry kláštora a poznať život za jeho stenami.

Orientačné ceny: (dospelý 45 Eur, dieťa 30 Eur)

Montserrat Španielsko pevnina
Kláštor Monserrat ( 726 m.n.m. ) je najvýznamnejším pútnickým miestom Katalánska, postavený uprostred impozantnej rovnomennej prírodnej rezervácie. Areál kláštorného komplexu tvorí okrem iného verejnosti prístupná bazilika, v ktorej je nad hlavným oltárom uložená čierna soška Panny Márie Monserratskej ( La Morenta ) – patrónky Katalánska. Pohorie Monserrat je unikátnym skalným útvarom s dĺžkou 10 a šírkou 5 km s najvyšším vrchom San Jeroni 1236 m.n.m. Prírodná rezervácia má veľmi bohatú flóru, ktorá sa mení podľa zóny a nadmorskej výšky


Program výletu:
* odchod na Monserrat
* panoramatická cesta vnútrozemím Katalánska, cesta autobusom serpentínami 10 km na parkovisko v blízkosti kláštorného komplexu
* vstup do priestorov baziliky
* individuálne voľno, ľahká turistika, možnosť návštevy miestneho múzea
* cesta späť do letoviska
Cena pre dospelého: 57 €
Dieťa do 12r.: 40 €
Cena zahŕňa vstup do baziliky
Port Aventura Salou, La Pineda

Navštívte zábavný park Port Aventura. Za bránami Port Aventury vás čakajú exotické krajiny a zázračné atrakcie – horské dráhy ako Draghon Khan, Tutuki Splash. Čaká vás zmes farieb a foriem, krajín a ľudí, histórie a poézie. Zanechá vo vás množstvo krásnych spomienok. Niekoľko tematických oblastí vám umožní „ochutnať“ atmosféru vybraných oblastí sveta – Mexika, Divokého západu, Číny, Polynézie, Stredozemia. Množstvo vystúpení, vodných atrakcií. Pri parku je vodný park Costa Caribe so šmykľavkami a tobogánmi.

(dospelý 60 Eur, dieťa 52 Eur)

Tarragona Salou, La Pineda

Tarragona, mesto s najrozsiahlejšími a najzachovalejšími rímskymi pamiatkami mimo územia Talianska. Budete mať možnosť pozrieť si neuveriteľne zachovalý rímsky akvadukt Pont del Diable, amfiteáter, či pozostatky kruhov, kde sa konali gladiátorské zápasy. Tarragona sa tiež pýši nádhernou románsko-gotickou katedrálou sv. Tekly a množstvom starobylých uličiek a okúzľujúcich zákutí. Po prechádzke touto starou časťou mesta sa vydáme k modernej hlavnej ceste Rambla Nova, ktorá je zakončená takzvaným „Balkónom Stredomoria“ – terasou, odkiaľ je za priaznivého počasia vidieť aj Mallorca. Tarragona je nielen malebným starovekým mestom, ale ponúka tiež množstvo aktuálnych lákadiel, akými sú vyhlásené pravidelné mestské trhy, kde je možnosť nakúpiť si ako potraviny, oblečenie, tak aj starožitnosti.

½ deň (dospelý 28 Eur, dieťa 20 Eur)

Waterworld Španielsko pevnina
Jeden z najväčším Európskych aquaparkov sa nachádza neďaleko Lloret de Mar. Gigantické tobogany, šmykľavky, rôzne druhy bazénov i bazénov s umelými vlnami, divoká rieka, ale i reštaurácie, bary, detská záhrada či minigolf zaistia príjemne a zábavne strávený deň. Doprava každodenne špeciálnym autobusom z letoviska – v cene vstupenky ( u delegáta )


Dospelý ( +1,20m ): 39 €
Dieťa ( 0,80 – 1,20 m ): 22 €
Senior ( 65+ ): 22 €

Popis hotela

Oficiálne hodnotenie:

****Webstránka:

www.4rhotels.comPoloha:

500 m od centra Salou • 100 m od prekrásnej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, ku ktorej vedú schodíky alebo chodník • ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok) • v blízkosti obchodíky, reštaurácie, bary, nočné kluby • 97 km od letiska v Barcelone • 10 km Tarragona • 3 km zábavný park Port Aventura a Ferrari Land • 5 km vodný park AquopolisUbytovanie:

4* hotel Salou Park Resort I - elegantne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1, resp. 2 prísteliek • TV • trezor (za poplatok) • klimatizácia • príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC) • sušič na vlasy • minichladnička • wifi • balkón alebo terasa s výhľadom na more
Informácia o povinnom príplatku:
miestna pobytová daň hradená priamo na mieste pobytu vo výške 1,40 € na osobu a deň pobytuVybavenie:

priestranná vstupná hala s recepciou • reštaurácia pre klientov 4* hotela Salou Park Resort I • reštaurácia pre klientov 3* hotela Salou Park Resort II • služby a spoločenské priestory hotela spoločné pre klientov oboch častí • piano bar • bar pri bazéne • priestranný bazénový komplex s oddelenou časťou pre deti (ležadlá a slnečníky zdarma) • herňa • miniklub • wifi v spoločných priestoroch (zdarma) • spa & wellness centrum (za poplatok) • fitness centrum (za poplatok) • animačný program pre deti i dospelých v hotelovom režime • vodné športy a atrakcie na pláži (za poplatok)Stravovanie:

formou all inclusive

ULTRA All inclusive » raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov • počas večerí kulinárske show a tématické večere • možnosť diétnej a bezlepkovej stravy - nutné nahlásiť pri kúpe zájazdu • počas obedov a večerí biele, ružové a červené víno, sangría, čapované pivo, nealkoholické nápoje, voda • v bare v čase od 10:00 do 23:00 hod. mimo otváracích hodín reštaurácie čapované pivo, rôzne nealkoholické nápoje, voda, sangría, vermut, gin, vodka, whisky a brandy, vybrané miešané nápoje, káva a čaj • v hotelom vyhradených hodinách rôzne snacky, napr. hamburger, hotdog, pizza, hranolky, sendviče, zmrzlina, koláčiky • hotelové animácie • slnečníky a ležadlá pri bazéne • zapožičanie jedného plážového slnečníka na izbu, ktorý si môžete vziať z hotela na plážCenový Hit
Novinka v ponuke
Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek