milujeme leto
piatok 22. septembra 2023 17:34
MENU moje obľúbené
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :

Španielsko pevnina Salou Cambrills Estival Eldorado hotelový komplex *****

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotela? Pozrite si prezentácie
ďalších našich hotelov na našom youtube videokanáli.

360° Panoráma

Rozhliadnite sa po hotelovej izbe a nájdite si ideálne miesto pre oddych a spánok na Vašej dovolenke.

Aktuálne podmienky vstupu do krajiny nájdete na stránke:
https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Španielsko pevnina - dovolenka 

Poďte s nami prežiť vaše dovolenkové dni v Španielskom kráľovstve, v krajine, ktorá je krásna, priam rozprávková po akejkoľvek stránke! Prichádzame k vám s atraktívnou ponukou ubytovania v kvalitných hoteloch v tých najlepších letoviskách. Nami ponúkané hotely si svojou skvelou polohou, výbornými cenami, kvalitnými službami a mnohými možnosťami relaxu a zábavy určite získajú vašu priazeň. Bohaté švédske stoly s výberom európskej, ako aj miestnej kuchyne, ktoré vás zasýtia počas horúcich dovolenkových dní, sú už len takým bonusom. Ak sa vám zunuje leňošenie na pláži, nevynechajte návštevu vodných a zábavných parkov Port Aventura, Ferrari Land a Marineland v blízkosti týchto letovísk, alebo s nami absolvujte zaujímavé a obohacujúce fakultatívne výlety do magickej a očarujúcej Barcelony alebo na známe pútnické miesto Montserrat. Vydajte sa s nami do zeme zaliatej slnkom, plnej prívetivých ľudí! Ochutnajte skvelé boquerones, patatas bravas, jamón, pan con tomate alebo čiernu paellu arroz negro s alioli majonézou. Sme presvedčení, že po návšteve Španielska bude vaše srdce patriť práve tejto destinácii a vy sa budete do krajiny flamenca, kráľovskej atmosféry a neutíchajúcej životnej energie vracať s rovnakým nadšením ako my.

Španielsko

Španielsko – rozmanitá krajina s bohatou kultúrou, prekrásnou prírodnou scenériou, členitými pobrežiami, krásnymi plážami a príjemnou atmosférou. Zaslúžene patrí už niekoľko rokov medzi najnavštevovanejšie destinácie sveta.

Má čo ponúknuť každému návštevníkovi, či už ho sem láka oddych, zábava, história, kultúra, príroda alebo šport. Sme preto veľmi radi, že vám aj v tejto letnej sezóne prinášame možnosť stráviť dovolenkové dni na slnkom zaliatych, čarovných pobrežiach Španielska.


Hlavné mesto:
Madrid

Počet obyvateľov:
45.117.000

Rozloha:
505.000 km²

Mena:
euro

Barcelona Španielsko pevnina
Jedno z najkrajších a najvzrušujúcejších miest na svete! Barcelona. Čakajú vás modernistické stavby Antonia Gaudího, slávna Sagrada Familia, gotický chrám Sv. Eulálie, park Güell, ale aj prechádzka po známej Ramble, kde si dáme štamprlík likéru moscatel, osviežujúcu sangriu, ochutnáme znamenitú šunku, stredomorské ovocie a čerstvé ustrice na miestnom trhu La Boquería. Alebo navštívime úžasné podmorské akvárium so žralokmi a s výhľadom na prístav a pamätník Krištofa Kolumba. Jedli ste už chrumkavé, voňavé a teplé churros a máčali ich v ľahodnej čokoláde? Nie? Idete s nami.
Girona, S. Dalí Španielsko pevnina

Návšteva krásnej Girony, ktorá leží na brehoch rieky Ter a Onyar. Historické centrum tvorí sieť úzkych uličiek, námestí a elegantných palácov. Výlet pokračuje návštevou gotickej katedrály, židovskej štvrte, uvidíte typické farebné domčeky a voľný čas môžete stráviť na Las Ramblas, ktorá je nákupnou časťou Girony. Po návšteve Girony sa presuniete do Figueres, kde sa nachádza divadelné múzeum Salvadora Dalího. Už samotná budova vzbudzuje dojem fantastického sna a vo vnútri ukrýva bizarné diela tohto surrealistického génia

Orientačné ceny: (dospelý 25 Eur, dieťa 15 Eur)
Marineland Španielsko pevnina
Rozľahlý vodný svet, ktorý vám ponúka bohatý program. Okrem vystúpenia delfínov, papagájov a dravých vtákov je tu aj malá ZOO, dendrárium, tropická záhrada s exotickou faunou. V čase medzi jednotlivými vystúpeniami uvítajú hlavne deti, ale i dospelí možnosť využitia početných tobogánov a šmykľaviek, ktoré sú jeho súčasťou.

Orientačné ceny: (dospelý 28 Eur, dieťa do 10 rokov 17 Eur)
Montserrat Španielsko pevnina
Celodenný výlet s návštevou kláštora Montserrat. V bazilike Svätej Panny Márie uvidíme Čiernu madonnu – Pannu Máriu Montserratskú, patrónku Katalánska. Môžeme navštíviť múzeum a obdivovať obrazy od Picassa, El Greca alebo Caravagia. Milovníci hôr majú možnosť vyviezť sa lanovkou do výšky 1 000 m n. m. a tam si vychutnať prekrásny výhľad. V cene výletu je degustácia likérov vyrábaných v Montserrate, zubačka idúca od úpätia hôr ku kláštoru a audiovizuálna výstava, na ktorej môžeme vidieť interiéry kláštora a poznať život za jeho stenami.

Orientačné ceny: (dospelý 39 Eur, dieťa 32 Eur)
Tossa De Mar Španielsko pevnina
Výlet loďou do malebnej dedinky Tossa de Mar je nezabudnuteľným zážitkom pre každého návštevníka Costa Bravy. Úchvatné prírodné scenérie, romantické uličky za hradbami starého mesta, michelinovské reštaurácie a zlatisté pláže - to všetko môžete zažiť. Aby sa more počas plavby neknísalo, doporučujeme skvelé cuba libre ihneď po nalodení :)
V kombinácii s Tossou tiež doporučujeme plavbu do mestečka Blanes s úchvatnou stredomorskou botanickou záhradou Marimurtra.
Waterworld Španielsko pevnina
Waterworld je druhou najnavštevovanejšou vodnou atrakciou na pobreží Costa Brava. Už samotný názov Vodný svet prezrádza, že sa jedná o fantastickú kombináciu vodných atrakcií, slnka a zábavy. Nájdete tu minigolf, splavy, bazén s vlnobitím, tobogány, detské lagúny, či ostrovy, ale aj mnohé ďalšie atrakcie.

Orientačné ceny: (dospelý 33 Eur, dieťa < 120 cm 19 Eur, do 80cm zdarma)

Popis hotela

Oficiálne hodnotenie:

****Webstránka:

www.estivaleldorado.comPoloha:

hotelový komplex sa nachádza v pokojnej časti známeho a obľúbeného letoviska Salou - Cambrills • nádherná piesočnatá pláž sa rozprestiera priamo pred rezotom • ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok) • v blízkom mestečku Cambrills sa nachádzajú obchody, reštaurácie a zábavné podniky • cca 105 km od letiska v Barcelone • 25 km od historickej TarragonyUbytovanie:

vkusne a moderne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky • klimatizácia • TV • telefón • trezor (za poplatok) • minichladnička • wifi • vlastné hygienické zariadenie (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC, sušič na vlasy) • balkón alebo terasa • izby s výhľadom na more (za poplatok)Vybavenie:

luxusný rezort s elegantnou vstupnou halou s recepciou a posedením • nádherná rozľahlá záhrada s olivovníkmi • reštaurácia all inclusive s vonkajšou terasou s výhľadom na more • á la carte reštaurácia s terasou (za úhradu) • SNACK bar, SPORTS bar, ADULTS pool bar • wifi pripojenie • niekoľko štýlových vonkajších bazénov s terasami a záhradou na slnenie, ležadlá a slnečníky zdarma • rozľahlé SPA s krytým bazénom, saunami, tureckým kúpeľom a s fitnes centrom • bohaté hotelové animácie pre deti i dospelých s večernými programami • plážový volejbal, minigolf, petank • stolný tenis, paddle tenis (za poplatok) • miniklub, detské bazénové atrakcie • krásny Beach club s bufetovou reštauráciou a s beach barom (á la carte jedlá za úhradu) • ležadlá a slnečníky pri bazénoch zdarma, hotelové plážové osušky (depozit, malý poplatok za výmenu) • na pláži pestrá ponuka vodných športov a plážových atrakcií (za poplatok)Stravovanie:

formou all inclusive

ULTRA All inclusive »raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov • pivo, víno, sangria, voda, nealkoholické nápoje, džúsy počas obedov a večerí • od 10:00 do 23:30 hod. alebo podľa otváracej doby jednotlivých barov: SNACK BAR, SPORTS BAR, ADULTS POOL BAR (neoalko nápoje, voda, káva, čaj, pivo, víno, kokteily, kvalitné domáce aj medzinárodné alkoholické nápoje, snaky, zmrzlina) • BEACH CLUB - počas dňa nepretržitý samoobslužný bufet s rôznymi jedlami a nápojmi (nealko nápoje, voda, káva, čaj, pivo, víno, kokteily, rôzne domáce aj medzinárodné alkoholické nápoje, snaky, zmrzlina) • SPA HEALTH AND BEAUTY - vstup do hotelového spa (krytý bazén, jacuzzi, sauna, turecký kúpeľ) • pestrý animačný program s večernými predstaveniamiNovinka v ponuke
Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek