milujeme leto
sobota 26. mája 2018 19:10
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :

Kréta Ammoudara Dessole Dolphin Bay hotelový komplex ****+

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotela? Pozrite si prezentácie
ďalších našich hotelov na našom youtube videokanáli.

360° Panoráma

Rozhliadnite sa po hotelovej izbe a nájdite si ideálne miesto pre oddych a spánok na Vašej dovolenke.

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Kréta - dovolenka leto 2018

Bájna Kréta je čarovný ostrov opradený mýtmi, miesto zrodu najvyššieho z gréckych bohov Dia, kolíska európskej civilizácie. Je najväčším gréckym ostrovom a súčasne najjužnejšie položeným ostrovom v Európe. Kréta je romantická, s prekrásnymi piesočnatými plážami, vysokými pohoriami striedajúcimi sa s úrodnými nížinami, s hájmi olivovníkov, či s úchvatnými zálivmi s azúrovo modrým morom, lákajúcim množstvo turistov na strávenie pokojnej dovolenky práve na tomto mieste.

Kréta vonia Afrikou - oddeľuje Európu od Afriky, Egejské more od Lýbijského mora. Na príjemné prežitie vašej dovolenky na tomto nádhernom ostrove vám ponúkame širokú variabilitu pobytov na 8, 11, 12, resp. 15 dní s odletom z Bratislavy alebo Košíc. Dovolenku môžete tráviť na pôvabných plážach obľúbeného letoviska Ammoudara v oblasti hlavného mesta Heraklionu s ubytovaním v osvedčených plážových hoteloch s vynikajúcimi službami ultra all inclusive. Ak sa necháte zlákať východnou časťou ostrova, nájdete tu pláže, ktoré vás očaria svojou jedinečnou krásou. Budete sa kúpať na známej pláži Vai, ktorá právom nesie prívlastok grécky Karibik. Na každom metri pocítite vzácny pokoj, romantiku a skutočné Grécko. Svoje dovolenkové sny môžete snívať v krásnych hotelových komplexoch, ktoré sú v našej ponuke absolútnymi novinkami. Prijmite pozvanie stráviť dovolenku v príjemných hoteloch so službami all inclusive v známych letoviskách Ammoudara, Hersonissos, Ierapetra, Malia, Bali či Panormo. Veľkým pozitívom tohtoročnej ponuky sú cenovo výhodné rodinné hotely s bohatou ponukou aktívneho vyžitia pre deti aj dospelých. A preto neváhajte, nechajte sa zlákať bájnou Krétou, ktorú si skutočne zamilujete.

Grécko a ostrovy

Vydajte sa s nami do krajiny, ktorú si i olympskí bohovia vybrali za svoje sídlo, do krajiny hrdinov starých antických bájí a mýtov, domova Platóna, Aristotela a ďalších veľkých filozofov - do Grécka. Grécko je kolískou najstaršej civilizácie Európy. Dnes sa v celej krajine deň za dňom píšu dejiny dokonalých dovoleniek. Pozývame vás teda na cestu odpočinku a zábavy, ktorú môžete harmonicky spojiť s poznávaním histórie a kultúry, športovým či turistickým vyžitím.

Elafonisi Kréta
V blízkosti najzápadnejšieho výbežku Kréty sa rozprestiera Karibik Európy, pláž Elafonisi. Hoci tento tropický raj Kréty patrí medzi menej dostupné pláže na Kréte, nie je problém danú lokalitu navštíviť. Pre pláž Elafonisi je charakteristický zlatistý piesok s priam výnimočným ružovkastým nádychom, za ktorý vďačí morským koralom. Samozrejmosťou Elafonisi sú nádherné tyrkysové lagúny s priezračným morom. Na tomto mieste má človek naozaj pocit, že sa ocitol niekde na Bora-Bora. Počas cesty autobusom na Elafonisi sa kľukatými a úzkymi cestami prekonávajú Biele hory, najväčší horský masív Kréty.

Orientačná cena výletu 55 Eur/dospelá osoba. Zmena programu vyhradená.
Knossos - Minojský palác Kréta
Knosský palác je po Aténskej Akropole druhou najdôležitejšou stavbou v histórii Európy. Je miestom, kde vznikla prvá európska civilizácia – Minojská kultúra. Obrovské paláce, v ktorých Minojčania žili, sú pre historikov a archeológov dodnes záhadou. Ich obyvatelia disponovali mnohými výdobytkami modernej civilizácie. Palác však v najväčšom rozkvete zničilo zemetrasenie a požiar. Do konca minulého storočia ležal zabudnutý v troskách. Znovu odkryť tento skvost staroveku sa podarilo až anglickému archeológovi Arthurovi Evansovi. Vďaka nemu dnes môžeme obdivovať stavebné majstrovstvo starých Minojčanov.

Orientačná cena výletu 57 Eur/dospelá osoba. Zmena programu vyhradená.
Ostrov Chrissi Kréta
Jedným z nádherných ostrovov, ktoré sú považované za skutočný „Krétsky Karibik“ je malebný ostrov Chrissi, ktorý sa rozkladá na najjužnejšom bode Európy. Samotný ostrov je vytvorený zo zlatého piesku, podľa ktorého dostal aj názov. Rovnako sa na ňom nachádzajú nádherné cédrové háje, posledné svojho druhu v Európe, staré viac ako 300 rokov. Preprava na ostrov je zabezpečovaná výletnou loďou, ktorá odchádza z čarovného mestečka Ierapetra – perly južnej Kréty. Tak neváhajte, zbaľte plavky a poďte s nami spoznať jedinečný „Krétsky Karibik“.

Orientačná cena výletu 43 Eur/dospelá osoba. Zmena programu vyhradená.
Ostrov Santorini Kréta
Malý sopečný ostrovček Santorini nájdete vo vzdialenosti asi 200 km od Kréty. Tento ostrov patrí k súostroviu Kyklady a jeho história je vlastne históriou vulkánu. V roku 1450 pred n.l. na ostrove vybuchla sopka, ktorá je dodnes aktívna. Jej výbuch je považovaný za jednu z najväčších prírodných katastrof v dejinách ľudstva. Niektorí vedci dokonca spájajú túto udalosť so zánikom legendárnej Atlantídy. Ostrov je známy predovšetkým unikátnou
architektúrou bielych domčekov a kostolíkov s modrými kupolami postavenými na skalnatom útese /okraji krátera/ týčiacom sa vo výške 300 m nad morom. Mnohí tvrdia, že Santorini je najkrajším miestom v Grécku. Iní v ňom našli najkrajšie miesto na Zemi. Nesporne sa však jedná o najviac fotografovanú scenériu Grécka. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť vidieť tento zázrak prírody na vlastné oči, a pridajte i vy zopár vlastných záberov k neuveriteľnému množstvu fotografií, ktoré tu boli kedy urobené. Priamo v prístave hlavného mesta Heraklionu na vás čaká rýchlo-loď, ktorá vás dovedie na toto čarovné miesto.

Orientačná cena výletu 180 Eur/dospelá osoba. Zmena programu vyhradená.
Ostrov Spinalonga Kréta
Ponúkame vám celodenný výlet loďou z mestečka Elounda na ostrov Spinalonga, v minulosti označovaný ako “Ostrov malomocných”. Spinalonga je ostrovček s pevnosťou neďaleko severného okraja ostrova Kréta. Pevnosť, ktorá nebola nikdy dobytá, postavili Benátčania v 15. storočí.

V priebehu prehliadky uvidíte zariadenie pre malomocných, ako aj samotné mestečko, ktoré bolo na ostrove vytvorené, a ktoré ešte do dnešných čias pôsobí milým dojmom. Počas tohto výletu navštívite aj benátsku pevnosť a budete sa môcť okúpať v čarovnej zátoke, kde bude pre vás nachystaný aj chutný grilovaný obed. Po ceste späť sa zastavíte v príjemnom meste Agios Nikolaos, kde si oddýchnete pri káve či nákupoch v miestnych butikoch.

Orientačná cena výletu 46 Eur/dospelá osoba. Zmena programu vyhradená.
Roklina Samaria Kréta
Je mnoho vecí na Kréte, ktoré možno vzhliadnuť, no jednu si určite nenechajte ujsť - „Grand Canyon „ Kréty – roklinu Samaria. Je najdlhším a snáď i najkrajším skalným žľabom v Európe. Je veľa turistov, ktorí prišli na Krétu práve kvôli nej.

Pohľad na fantastickú prírodnú scenériu meniacu sa každým kilometrom, osvieženie ľadovou vodou studených, no kryštálovo čistých potôčikov, privoňanie k jednej zo 150 druhov rastlín, ktoré sa nevyskytujú nikde inde ako i náhodné stretnutia so symbolom slobody Kréťanov – divou kozou Kri-kri, sa stanú zaslúženou odmenou za vynaloženú námahu. Výška skalných stien, týčiacich sa po oboch stranách miestami dosahuje až 300 m a šírka rokliny pri tzv. Železnej bráne je necelé 3 metre. Po absolvovaní prvej polovice túry, ktorej dĺžka je cca 15 km, môžete navštíviť zrúcaninu izolovanej dedinky Samaria. Na konci rokliny Vás čaká osvieženie v priezračných vodách Lýbijského mora. K výletu patrí i krátka plavba loďou z ústia rokliny Agia Roumeli do Sougie, kde bude pristavený Váš autobus. Potrebná je len dobrá športová obuv a kvalitná foto výbava. Netreba sa obávať dlhej pešej túry, denne ju absolvuje zhruba 1500 turistov všetkých vekových kategórií...

Orientačná cena výletu 49 Eur/dospelá osoba. Zmena programu vyhradená.

Popis hotela

Poloha:

obľúbený hotelový komplex končiaci priamo pri krásnej a dlhej piesočnatej pláži ocenenej Modrou vlajkou za čistotu a kvalitu • v stredisku Ammoudara s nákupnými a zábavnými možnosťami • 6 km od hlavného mesta Heraklionu s bohatými kultúrnymi pamiatkami (ľahko dostupné miestnymi autobusmi) • 8 km od letiska v Heraklione • 10 km od mínojského paláca v KnossoseUbytovanie:

príjemne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky v hlavnej hotelovej budove, alebo v záhradných, tzv. rodinných bungalovoch s možnosťou až dvoch prísteliek (dve prepojené miestnosti; pozor- obmedzený počet izieb) • individuálne nastaviteľná klimatizácia • minichladnička (fľaša vody pri príchode) • SAT TV • telefón • trezor (zdarma) • vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou, WC a sušič na vlasy) • balkón, resp. terasa s posedenímVybavenie:

elegantná vstupná hala s recepciou • hotelové obchodíky so suvenírmi • hlavná hotelová reštaurácia s klimatizáciou • taverna priamo na pláži • lobby bar • pool bar • plážový bar • nápojový bar (soft nápoje, tradičné grécke červené a biele víno a lokálne čapované pivo) • bazénový komplex so sladkou vodou pre dospelých • detský bazén so sladkou vodou • sladkovodný bazén s tobogánom • wellness centrum (masáže, sauna, vírivka, hamam za poplatok) • detské ihrisko • tenisový kurt • basketbalové ihrisko • TV miestnosť • medzinárodné hotelové animácie a detský miniklub • wifi pripojenie v celom areáli rezortu (zdarma)Stravovanie:

formou all inclusive

ULTRA ALL INCLUSIVE – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane nápojov (počas obedov a večerí sú ponúkané nápoje ako voda, nealkoholické nápoje, tradičné grécke biele a červené víno, grécke čapované pivo) • jedlá s ponukou krétskej i medzinárodnej kuchyne) • tématické večere podávané v taverne na pláži (nutná rezervácia, možnosť využitia jedenkrát počas pobytu) • občerstvenie v hotelových baroch počas dňa v čase od 10:00-24:00 hod • v popoludňajších hodinách podávané ľahšie občerstvenie (zmrzlina denne v čase od 15:00-17:00 hod., káva, čaj, koláče, zákusky denne v čase od 16:00 - 17:00 hod., teplé a studené snacky denne v čase od 11:00 - 16:00 hod) • nealkoholické a miestne alkoholické nápoje (ouzo, raki, vodka, červené a biele víno, čapované pivo) podávané v hotelových baroch v čase od 10:00-24:00 hod. • slnečníky pri bazéne a na pláži zdarma • plážové osušky za depozit • celodenné hotelové animácie organizované skúseními animátormi • aerobik • plážový volejbal • basketbal • stolný tenis • tenis detský miniklub pre deti od 4-12 rokov • wifi pripojeniePláže:

krásna piesočnatá pláž vybavená hotelovými slnečníkmi a ležadlami zdarma, plážové osušky za vratný depozit • pozvoľný vstup do mora (ocenia najmä rodiny s malými deťmi) • pláž ocenená Modrou vlajkou za čistotu a kvalitu • plážový bar s all inclusive službami • ponuka vodných športov na pláži (za poplatok)Šport a zábava:

stolný tenis • tenisové kurty (večerné osvetlenie za poplatok) • basketbal • plážový volejbal • šipky • detské ihrisko • aerobik • vodná gymnastika • biliard (za poplatok) • ponuka vodných športov na pláži (za poplatok) • medzinárodné hotelové animácie a detský miniklub pre deti od 4-12 rokov • večerné show pripravované skúsenými animátormiOficiálne hodnotenie:

****Strana v katalógu:

224Webstránka:

www.dessolehotels. comUltra All inclusive
Oblúbený hotel
Rodinná dovolenka

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek