milujeme leto
sobota 29. apríla 2017 17:40
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku:

Jadranské pobrežie Rimini Vannucci hotel ***

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Jadranské pobrežie - dovolenka leto 2017

Čo potrebujete k vydarenej dovolenke? Dobrý hotel za primeranú cenu? Ideálne neďaleko pieskovej pláže s miernym vstupom do mora a dobrým vybavením. A keď vás zunuje pobyt pri mori, aby boli zaujímavé miesta nablízku - zábavné parky, nákupné centrá,... alebo veľká dávka histórie. Pridajte dobré jedlo a práve ste toto všetko našli. Jadranské pobrežie Talianska!

Od Trieste na severe až po Pugliu na juhu „talianskej čižmy“ sa tiahne pás príťažlivých pláži a atraktívnych miest v objatí Jadranského mora. Naše strediská sa nachádzajú v regióne Emilia Romagna. Pri ceste do tejto lokality prechádzame cez Veneto, ktoré ukrýva tak charizmatické mestá ako Verona, Padova či Benátky. Jeho východnú časť tvorí pobrežie pri Jadranskom mori a dlhé kilometre čistých piesočnatých pláži. Chváli sa dlhou a slávnou históriou - veď Benátky boli mnohé storočia bohatým a samostatným štátom so zvučným menom po celom svete. Náš cieľ cesty, oblasť Emilia Romagna, leží v strednom Taliansku. Je to kraj ohraničený riekou Pád na severe a Apeninami na juhu. Kraj bohatý na kultúru a zaujímavé mestá s typicky talianskou atmosférou. Spomeňme Ravennu - domov oslňujúcich mozáik, kozmopolitnú Bolognu či mesto Parma so slávnym parmezánom. Už dlhé desaťročia sem chodia dovolenkári bažiaci po osviežení v mori, aby tu vďaka plytkému pobrežiu a množstvu slnečných dní zažili chuť pravej letnej dovolenky. Doprava autom dáva možnosť zastaviť sa na zaujímavých miestach - cestou tam si skočte do romantického Trieste a pri návrate domov navštívte božské Benátky!

Taliansko

Benátky Jadranské pobrežie
počas vašej cesty autom je atrakciou číslo jeden Venezia, teda Benátky. Cestou na do Rimín totiž s istotou budete obchádzať toto krásne mesto, no a pri pobyte v Bibione ste priam v jeho susedstve. A to by bol naozaj hriech nezastaviť sa na romantickú prehliadku jeho uličiek v gondole, či aspoň na pravú taliansku kávu na námestí San Marco s typickou záplavou holubov :)
Padova Jadranské pobrežie
počiatky pravdepodobne najstaršieho mesta v severnom Taliansku siahajú do 12.-teho storočia pred n.l. Stáročia bolo jedným z hlavných kultúrnych a vzdelanostných centier krajiny. Okrem jednej z najstarších univerzít sveta, jednej z najväčších bazilík v Taliansku a Giottových fresiek sa tu nachádza i zaujímavé elipsovité námestie Prato della Valle, ktoré je označované za druhé najväčšie v Európe
San Marino Gabicce Mare, Riccione, Rimini, Bellaria
ak uvažujete minimálne o jednom výlete počas vášho pobytu v blízkosti Rimín, bude to určite tento! Poldňový, či celodenný, tento jedinečný štát určite nevynechajte! Republika San Maríno má niečo vyše 20 tisíc obyvateľov. Táto najstaršia a najmenšia republika na svete sa nachádza iba kúsok od mesta Rimini. Ústredným bodom je vrch Monte Titano, vo výške 750 m nad morom. Z tohto miesta turisti si turisti môžu vychutnať neuveriteľný výhľad na Appennini a krásny zelený kraj, za dobrého počasie je dobre vidieť celé pobrežie. Počas návštevy okrem iného uvidíte známe Tri veže a baziliku Basilica di San Marino. Je zasvätená svätcovi, ktorý dal meno tomuto štátu
Tématické a vodné parky Rimini Jadranské pobrežie
TEMATICKÉ A VODNÉ PARKY
Dovolenku budete tráviť v oblasti, ktorá je v rámci Európy jedinečná čo do koncentrácie rôznych zábavných parkov pre deti i dospelých. Uvádzame vám najlákavejšie z nich.

Pri pobyte v Riminách odporúčame:
Italia in Miniatura - vo Viserba di Rimini, zmenšeniny talianskych stavieb - www.italiainminiatura.com
Mirabilandia - zábavný park v Ravenne - www.mirabilandia.it
Fiabilandia - zábavný park v Miramare di Rimini - www.fiabilandia.net
Acquario di Cattolica - najväčšia ukážka jadranského vodného sveta - www.acquariodicattolica.it
Parco dell´Avanzione - Múzeum letectva, nachádza sa medzi Rimini a San Marino - www.museoaviazione.com
Aquafan - v stredisku Riccione nájdete najväčší vodný park v Taliansku - www.aquafan.it
Delfinárium - prehliadka delfínov priamo v Rimini - www.delfinariorimini.it
San Marino Adventures - dobrodružný park sa nachádza v San Maríne - www.sanmarinoadventures.sm
Indiana Golf - minigolf v stredisku Riccione - www.indianagolfriccione.it
Oasi Eden Park - park so zvieratami v Torre Pedrera di Rimini - www.oasiedenpark.it
Beach Village - vodný zábavný park v Riccione - www.beachvillagericcione.it
Skypark - dobrodružný park cca 35km od Rimín - www.skypark.it
Atlantica - vodný zábavný park v Casenatica (pri meste Cervia) - www.atlanticapark.it
Trieste Jadranské pobrežie
prístavné mesto, ktorého meno malo svoj cveng už za čias Habsburskej monarchie. Ešte pred príchodom do mesta vás uchváti krásna pobrežná cesta, ktorá pomaly klesá k mestu a poskytuje neuveriteľný výhľady na šíre more. Trieste je to historická a kultúrna križovatka, ktorá leží na talianskych hraniciach so Slovinskom a iba pár kilometrov od Chorvátska. Snáď najznámejšou pamiatkou je zámok Miramare, ktorý leží približne 8 km západne od mesta.
Verona Jadranské pobrežie
Verona má uchované pozoruhodné pamiatky z čias antiky, stredoveku i renesancie. V severnom Taliansku má jedny z najzachovalejších pamiatok z rímskeho obdobia. Čo ale možno bežného turistu láka do mesta viac, je slávny balkón zo Shakespearovho diela Rómeo a Júlia. Bez pochyby ide o najfotografovanejšie miesto regiónu.
PROMO 15%+2% First minute zľava
JUN PROMO 25%
CZ PROMO 15%
Nápoje v cene
Akcia - VyberHP 1704
Slnečníky a ležadlá zdarma

Popis hotela

Poloha:

stredisko Marina Centro • 180m od mora • 2km centrum mesta Rimini • v blízkosti obchodíky, bary a reštaurácie • 20km štát San MarínoUbytovanie:

moderné farebne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky pre 1-2 osoby • klimatizácia v cene • trezor na izbe (zdarma) • TV • chladnička na vyžiadanie (za poplatok) • kúpeľňa s WC a sprchovým kútom • sušič na vlasy • balkón alebo terasa • plážový servis v cene (2 ležadlá a 1 slnečník na izbu)Vybavenie:

hotel prešiel nedávnou rekonštrukciou • pozostáva z dvoch vedľa seba stojacich budov • recepcia s posedením • výťah • TV miestnosť • reštaurácia • vonkajšia terasa s posedením • WiFi pripojenie v spoločných priestoroch (za poplatok) • niekoľko parkovacích miest (poplatok na mieste, možná rezervácia) • malý bazén s ležadlami a slnečníkmi (zdarma)Strava:

polpenzia • plná penzia (za príplatok) • raňajky formou bufetu • obedy a večere s možnosťou výberu z 2 druhov 2-chodového menu, šalátový bufet, ovocie alebo dezert • počas obeda a večere sa podáva ½ l vody a ¼ l vína na osobuPláže:

180m od piesočnatej pláže • plynulý vstup do mora vhodný pre deti a neplavcov • herná zóna pre detiŠport a zábava:

prenájom bicyklov (za poplatok) • ponuka rôznych vodných športov na pláži (za poplatok) • herná zóna pre deti i dospelých na plážiOficiálne hodnotenie:

***L (vyššej kvality)Strana v katalógu:

143Webstránka:

www.hotelvannuccirimini.itNápoje v cene
Slnečníky a ležadlá zdarma

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek