milujeme leto
streda 19. júna 2024 08:40
MENU moje obľúbené
Zdieľajte na sociálnych sieťach
alebo si skopírujte odkaz
pre túto stránku :

Dominikánska republika Playa Bávaro MELIÁ Caribe Beach Resort hotelový komplex ******

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotela? Pozrite si prezentácie
ďalších našich hotelov na našom youtube videokanáli.

360° Panoráma

Rozhliadnite sa po hotelovej izbe a nájdite si ideálne miesto pre oddych a spánok na Vašej dovolenke.

Termíny a ceny podľa dopravy


Prebieha načítanie…
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Playa Bávaro - dovolenka 

Oblasť Punta Cana sa chváli 48 km dlhým súborom nádherných bielych pláží v Karibiku – z ktorých najkrajšia sa volá Playa Bávaro. Je prešpikovaná kokosovými palmami siahajúcimi až po oblohu. Punta Cana je miestom odpočinku a relaxu pri mori. Tu, kde sa Atlantik stretáva s Karibikom, od severného cípu Uvero Alto až po južný Cap Cana, ponúkajú all inclusive rezorty všetky rozmary a pohodlie luxusnej rekreácie na pláži. Rodiny sa tešia zo zábavných centier a vodných parkov pre deti, zatiaľ čo páry si môžu vychutnať romantické miesta. Ale nejde len o zábavu na slnku, mäkký biely piesok, do ktorého sa vám vnárajú prsty na nohách, azúrovú, čistú vodu, ideálnu na kúpanie, ale aj o rybárčenie alebo potápanie kvôli podmorskému životu a vrakom starých lodí. Punta Cana je tiež cieľom golfistov s 10 ihriskami. Kamkoľvek sa pozriete - žiarivo biele pobrežie Punta Cany sa chváli 11 plážami s certifikátom kvality „Modrá vlajka“. Od malebného surfovacieho centra Macao a pláží Bávaro, až po Corales a Cortecito - nájdete tu obchody, obchodné centrá, vodné športy a bary na pláži. Preskúmajte karibský, dominikánsky vidiek na terénnom safari a plantáže cukrovej trstiny. Navštívte tiež najvyššie položené pútnické miesto - Baziliku Nuestra Señora de la Altagracia. Punta Cana je typická skvelou atmosférou mora, slnka, piesku, tanca, kokteilov, rumu, chutného jedla a šúľaných cigár.

Dominikánska republika

Chutné mofongo, rum Brugal, cigary a melodická bachata... užite si tú najúžasnejšiu dovolenku na jednej z perál Karibiku - v Dominikánskej republike! Nájdete tu prekrásne piesočnaté pláže, blankytne modré a zároveň príjemne teplé more, skvelé tropické podnebie, a tiež nádhernú prírodu. Prežite horúce dni plné romantiky a oddýchnite si pri mori s osviežujúcim koktejlom v ruke. Pýtate sa, či je to možné? Presvedčte sa o tom v nasledujúcich riadkoch a neskôr na vlastnej koži v rezorte Mélia Caribe Beach.
Dominikánska republika patrí k veľmi obľúbeným a vyhľadávaným exotickým destináciám Karibiku. Nachádza sa vo východnej časti ostrova Hispaniola a patria k nej i priľahlé pobrežné ostrovy. Metropolou a zároveň druhým najväčším mestom karibskej oblasti je Santo Domingo, ležiace na južnom pobreží ostrova. „Dominika“, ako sa Dominikánska republika familiárne nazýva, je pre turistov atraktívna najmä pre svoje nádherné piesočnaté pláže lemované zelenými palmami. Ich spoločná dĺžka je až 300 km z celkového pobrežia. MIestna krajina je však veľmi rôznorodá. Okrem pláží možno na druhej strane obdivovať vysokohorskú púšť, tropické pralesy a savany. Najvyšším pohorím uprostred krajiny je Cordillera Central s najvyšším vrchom celého Karibiku - Pico Duarte. V prípade, že si chcete oddýchnuť, opáliť sa a užiť si oddych na tých najkrajších plážach i v zimných mesiacoch, pocestujte s nami práve do tejto destinácie. So svojím príjemným podnebím i v zime a na jar je ideálnym miestom pre relax, ale tiež zábavu a dobrodružstvo. Neváhajte a poďte s nami vyskúšať potápanie v tých najpriezračnejších vodách, golf na tých najzelenších trávnikoch alebo podniknite aspoň jeden z dobrodružných výletov, ktoré v rámci dovolenky v Dominikánskej republike ponúkame. www.godominicanrepublic.com


Hlavné mesto:
Santo Domingo

Počet obyvateľov:
9.184.000

Rozloha:
48.442 km2

Mena:
peso

Magický ostov Isla Saona na katamaráne Dominikánska republika
Ak nie ste práve fanúšikom histórie, kultúrnych pamiatok či adrenalínových športov, a radšej dávate prednosť hrejúcemu slnku a priezračným vodám tyrkysového mora, tento výlet je pre vás ako stvorený.
V úvode dňa sa autobusom dopravíme do prístavu Bayahibe, odkiaľ sa katamaránom budeme plaviť pozdĺž pobrežia úžasného národného parku Del Este až k ostrovu Saona. Cestou sa však zastavíme v nádhernej azúrovej zátoke, kde si môžete dosýta vychutnať kúpanie a zároveň zažiť niečo jedinečné - pozorovanie morských hviezdic.
Následne sa doplavíme na už spomínaný ostrov Isla Saona, kde si vychutnáme obed a po ňom pokojné popoludnie spríjemnené leňošením, opaľovaním a kúpaním sa.
Keďže na ostrove Saona strávime popoludňajšie hodiny, chceme vám toto čarovné miesto aspoň trochu predstaviť. veď v roku 1494 sa na ňom zastavil i sám slávny moreplavec Krištof Kolumbus.
Saona leží na juhovýchode Dominikánskej republiky a plavba zo strediska Punta Cana katamaránom trvá približne dve hodiny. Tento ostrov je skutočne malým kúskom raja v Karibiku s bielym pieskom na pobreží a posiaty vysokými zelenými palmami. Saona má i podmanivý podmorský svet, preto okrem opaľovania a kúpania sa odporúčame vyskúšať i šnorchlovanie a potápanie. Stačí vojsť do mora a tam na vás čakajú okúzľujúce koralové zákutia plné pestrofarebných rýb. Vtedy si poviete, že toto je to, za čím ste prišli.
Pláže Dominikánskej republiky, Toronto a Niagarské vodopády? Dominikánska republika
Že to nie je možné? Ale je to možné, exkluzívne v tomto unikátnom zájazde s limitovaným počtom miest. Chcete vidieť atraktívny zápas NHL ? Aj to sa dá v tomto zájazde. Program zájazdu v termíne 14.4.-25.4. 2022: 1.deň: odlet z Viedne priamym letom do Toronta, transfer do hotela v blízkosti letiska a popoludní poldňová prehliadka Toronta autobusom vrátane výstupu na ikonickú vežu CN Tower (alternatívne namiesto prehliadky mesta možnosť návštevy zápasu NHL), návrat do hotela, ubytovanie, nocľah, 2.deň: skoré raňajky v balíčku, transfer na letisko, v ranných hodinách odlet z Toronta, na poludnie prílet do Punta Cana, transfer do hotela, ubytovanie, pobyt pri mori, ultra all inclusive, 3.deň – 9.deň: pobyt pri mori v hoteli, služby ultra all inclusive, možnosť fakultatívnych výletov, 10.deň: transfer na letisko a popoludní odlet z Dominikánskej republiky do Toronta, transfer do hotela, ubytovanie, nocľah, 11.deň: skoré raňajky v balíčku, výlet autobusom k Niagarským vodopádom, popoludní návrat na letisko do Toronta a v podvečerných hodinách odlet priamym letom do Viedne, 12.deň: v ranných hodinách prílet do Viedne.
Santo Domingo Dominikánska republika
Pridajte sa k nám a absolvujte s nami jedinečnú prehliadku tých najväčších historických skvostov v hlavnom a najväčšom meste Dominikánskej republiky - Santo Domingo, ktorého historické jadro bolo v roku v roku 1990 zapísané na Zoznam Svetového kultúrneho dedičstva UNESCO!

V prípade, že sa rozhodnete pre tento výlet, naskytne sa vám príležitosť vidieť preslávené pamätihodnosti, prejsť sa po najstaršej ulici v Amerike - Calle Las Damas, uzriete dom Diega Kolumba, potomka slávneho moreplavca, a tiež prvú katedrálu v Amerike, majestátnu pevnosť Ozama či národný Pantheon. Koloniálne mesto, teda historické jadro mesta, bolo založené v roku 1498 a stalo sa vzorom pre mnohých architektov.

Druhú časť prehliadky ocenia najmä milovníci nákupov, pretože zavítame na typický miestny trh so suvenírmi, slávnu pešiu zónu El Conde a do živej turistickej oblasti Malecón, v ktorej sa okrem iného nachádza famózne nákupné centrum Agora. ideálnym na zrelaxovanie a nabratie nových síl je pekný, udržiavaný Parque Independencia. No a jednou z významných kultúrnych pamiatok, ktorú nemožno opomenúť, je múzeum - Museo de las Casas Reales.

V Santo Domingo je toho k videniu podstatne viac. Preto ak máte chuť stráviť dovolenkové dni i návštevou pamiatok a spoznávaním histórie, neváhajte! Vráťte sa s nami do dávnych čias dobyvateľov, do čias Krištofa Kolumba...

Popis hotela

Oficiálne hodnotenie:

*****Webstránka:

www.melia.comPoloha:

luxusný komplex známej španielskej hotelovej siete Meliá sa nachádza priamo na bielej pláži Playa Bávaro v letovisku Playa Bávaro - Punta Cana • na nádhernej dlhej piesočnej pláži s jemným bielym pieskom • 15 minút jazdy autobusom od medzinárodného letiska Punta Cana • 2 hodiny jazdy autobusom od hlavného mesta Santo DomingoUbytovanie:

elegantne zariadené 2–lôžkové luxusné izby DELUXE s možnosťou 1- 2 prísteliek • wifi pripojenie je vo všetkých izbách • individuálne regulovateľná klimatizácia • kúpeľňa s príslušenstvom • sušič na vlasy • TV • kávovar na izbe • žehlička a žehliaca doska • trezor • minibar • pohodlné sedenie na balkóne alebo na terase s nádherným výhľadom do palmovej záhrady • možnosť ubytovania v izbách typu PREMIUM beach side, FAMILY ROOM beach side, The LEVEL premium a The Level Suite za príplatokVybavenie:

luxusný hotel s prekásnou palmovou záhradou • hotel pozostáva z hlavnej budovy a priľahlých viliek • priestranná vstupná hala s recepciou v hlavnej budove • hotel sa môže pochváliť jedným z najlepších spa centier • fitness centrum s najmodernejším zariadením • 8 reštaurácií a 4 bary: reštaurácia CAPRI, kde sa podáva vynikajúca stredomorská kuchyňa, ALMA - španielska kuchyňa, LA HACIENDA - mexická kuchyňa, HOKKAIDO - japonská kuchyňa (za úhradu), TARTUFO - talianska kuchyňa, BAZAAR - americký grill, food truck a bufetová stanica, O GRILLE - snack bar pri vodnom parku Splash Island, MERKADO - medzinárodný bufet na raňajky, obed a večeru, RIVIERA - reštaurácia pre hostí ubytovaných v the LEVEL s celodenným bufetom alebo á la carte servírovaním na obed a večeru, BAREFOOT - snack bar na pláži, SAPPHIRE BAR - moderný luxusný bar, SHAKER BAR - tradičný bar „casual“, POOL BAR - ponúkajúci občerstvenie pri bazéne • dospelí hostia nad 18 rokov môžu využiť viac kulinárskych možností vo vedľajšom sesterskom hoteli Meliá Punta Cana Beach Resort • 4 bazény v palmovej záhrade • Kids Club pre deti od 8 mesiacov do 13 rokov, detský bazén, detské ihrisko, volejbalové a futbalové ihrisko, biliard, stolný tenis, miestnosť s videohrami, animácie pre deti • tematické párty organizované každý týždeň • YHI SPA wellness center za poplatok: sauna, parná sauna, jacuzzi, salón krásy a kozmetiky, masáže, procedúry na ošetrenie tváre a tela • butiky a kasíno za úhradu • ležadlá a slnečníky na pláži i pri bazéne zdarma • wifi v priestoroch lobby zdarma • 24-hodinová lekárska služba (za poplatok)Stravovanie:

formou ALL INCLUSIVE

ULTRA ALL INCLUSIVE raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov alebo servírované podľa typu reštaurácie vrátane nápojov • pestré občerstvenie počas dňa • káva, čaj, voda, nealkoholické nápoje, džúsy, pivo, vybrané alkoholické nápoje, víno, kokteily • detské menu • plážové osušky • slnečníky a ležadlá pri bazéne a na plážiOstatné:

priamo pri hoteli nádherná dlhá biela piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora • ležadlá, slnečníky, plážové osušky, nemotorizované vodné športy zdarmaŠport a zábava:

fitness centrum s najmodernejším zariadením • volejbal, futbal • animačné programy pre deti počas dňa • spa centrum (za poplatok) • detské ihrisko • párty • stolný tenis • biliard • 7 tenisových kurtov (tréner a večerná hra za poplatok) • basketbalové ihrisko • 18-jamkové golfové ihrisko kvality svetového šampionátu (za poplatok) • vodný park SPLASH ISLAND

QUISQUEYA (matka všetkých krajín) – takto láskyplne volajú Dominikánci svoju vlasť – je totiž krajinou superlatívov. Priame lety z Viedne do Toronta a späť si vychutnáte na palube bezpečného a spoľahlivého lietadla Boeing 787-9 Dreamliner spoločnosti Air Canada. Ide o špičkové, diaľkové dvojmotorové lietadlo s dĺžkou takmer 63 m, rozpätím krídiel vyše 60 m a doletom viac než 15300 km. Moderné a pohodlné lietadlá typu Boeing 787-9 Dreamliner s kapacitou 298 miest v 3 triedach komfortu (247 miest Economy Class, 21 miest Premium Economy Class a 30 miest Business Class) vás cestovnou rýchlosťou približne 900 km/h dopravia priamym letom z Toronta do Viedne približne za 7 hodín a 45 minút a na cestu z Viedne do Toronta potrebujú asi o 45 minút viac. Lety z Toronta na letisko Punta Cana a späť trvajú asi 4 hodiny a 15 minút a budú realizované dcérskou „dovolenkovou“ leteckou spoločnosťou Air Canada Rouge (lietadlá typu Airbus A-321/320/319)

Program Vašej dovolenky:
Lety z Viedne do Dominikánskej republiky a späť (letecká spoločnosť Air Canada) sú s prestupom v Kanade. Zvolili sme letecké spojenie s prenocovaním v Toronte v oboch smeroch. Počas pobytu v Kanade sme do programu zájazdu zahrnuli poldennú prehliadku Toronta a pri návrate z Dominikánskej republiky sme zaradili výlet na jedinečné Niagarské vodopády. Namiesto poldennej prehliadky Toronta bude možné navštíviť hokejový zápas NHL. Všetky zájazdy sú sprevádzané slovenským sprievodcom a to od odletu z Viedne až po návrat. Prehliadku Toronta a výlet k Niagarským vodopádom bude sprevádzať miestny sprievodca s tlmočením do slovenčiny, resp. češtiny.
Zájazd E1105 14.4.2022 – 25.4.2022 (Veľká noc)
14APR AC 887 VIE 10:25 – YYZ 13:40
15APR AC 1290 YYZ 08:20 – PUJ 12:30
23APR AC 1291 PUJ 14:20 – YYZ 18:55
24APR AC 886 YYZ 18:40 – VIE 08:45
+ 1 (prílet 25.4.2022)

TORONTO
Toronto je najväčšie mesto Kanady (2,7 mil. obyv.) a zároveň štvrté najväčšie mesto severnej Ameriky. Leží na brehu jazera Ontario, je hlavným mestom rovnomennej kanadskej provincie a pre svoju rozmanitosť je považované za najkozmopolitnejšie mesto sveta. Výlet Toronto – poldenný výlet autobusom, počas ktorého uvidíte najzaujímavejšie pamätihodnosti mesta. Jedinečný pohľad na panorámu a siluetu mesta sa naskytne z Polson Pier v prístave. Prejdeme cez štvrť The Distellery kde sa 150 rokov vyrábala whisky, ale dnes je to najväčšia zbierka viktoriánskych budov v severnej Amerike a jediná štvrť Toronta bez áut. Casa Loma, University of Toronto, Yorkville, čínsku a židovskú štvrť, historický ale i eklektický trh Kensington Market uvidíte počas tohto autobusového výletu. Ale najväčším zážitkom bude keď sa vyveziete na vežu CN Tower (vstupné je zahrnuté v cene), ktorá bola svojou výškou 553,33 m až 32 rokov (do roku 2007) najvyššou stavbou sveta a stále zostala najvyššou na západnej hemisfére. Je to komunikačná a vyhliadková veža postavená priamo v srdci Toronta a patrí k ikonickým stavbám mesta. V roku 1995 bola vyhlásená americkou spoločnosťou staviteľov za jeden zo siedmich moderných divov sveta.

Zápas NHL (14.4.2022)
Na Zelený štvrtok večer sa v Scotiabank aréne (pôvodne Air Canada Centre) predstavia dva popredné hokejové tímy NHL. Domáci Toronto Maple Leafs (s 3 českými hráčmi) nastúpia proti hosťujúcim Washington Capitals v zostave nielen so súčasnou najväčšou hviezdou NHL Alexandrom Ovečkinom, ale i s mladým slovenským obrancom Martinom Fehérvárym. A Vy môžete byť pri tom.

Výlet NIAGARSKÉ VODOPÁDY (24.4. 2022)
Ide o jedinečný prírodný fenomén, skupinu 3 vodopádov ležiacu na hraniciach medzi kanadskou provinciou Ontario a štátom New York v USA. Najväčším a najkrajším z vodopádov je Horseshoe Falls na kanadskej strane, ktorý navštívime počas výletu. Voda padá z výšky 57 m po šírke vodopádu 790 m, priemerný prietok je 2400 - 2800 m3 za sekundu rýchlosťou 65 km/h. To sa nedá predstaviť, to treba aspoň raz za život vidieť a zažiť. Úchvatné je pozorovanie úžasnej sily vodopádu z tesnej blízkosti a to nielen zboku z povrchu, ale i spoza jeho padajúcej vodnej steny (Journey Behind The Fall – vstupné je zahrnuté v cene). Najskôr zostúpite výťahom do hĺbky 38 m a preskúmate 130 ročný tunel cez skalné podložie. Búrlivé vibrácie a silu neskrotných vodopádov však budete cítiť a počuť oveľa skôr, než vodopády uvidíte. Z vyhliadkovej plošiny sa Vám naskytne dychvyrážajúci pohľad na obrovskú masu vody rútiacu sa zo skaly priamo pre vami. V ďalšej atrakcii (Niagara ´s Fury - vstupné je zahrnuté v cene) sa vrátime v čase 10000 rokov späť a objavíme príbeh vzniku Niagarských vodopádov v 4D multizmyslovom predstavení Universal studios. Na doplnenie výletu sa ešte zastavíme v typickom mestečku Niagara-on-the-Lake pri jazere Ontario, uvidíte najmenšiu kaplnku sveta (zápis v Guinessovej knihe rekordov) a miestnu hydrostanicu.

ECONOMY Class - štandarná ekonomická trieda
Lety Viedeň – Toronto – Viedeň (Air Canada, Boeing B-787-9 Dreamliner): » kapacita: 247 miest » usporiadanie sedadiel po šírke kabíny: 3 – 3 - 3 » rozostup sedadiel: 31 inch = 78,7 cm » catering (jedlo) počas letov: v cene 1 teplé jedlo a 1 sendvič alebo snack, » nápoje počas letov: v cene nealkoholické nápoje, káva a čaj, červené a biele víno, alkoholické nápoje za príplatok, » IFE zábavný systém: monitor pred každým sedadlom, široký výber filmov a seriálov, audioknihy, hudba a hry, power port (110 V) medzi sedadlami

Lety Toronto – Punta Cana – Toronto (Air Canada Rouge, Airbus A-321/320/319): » kapacita lietadla: v závislosti od typu lietadla 200 miest (A-321), 168 miest (A-320), 136 miest (A-319) » usporiadanie sedadiel po šírke kabíny: 3 – 3 » rozostup sedadiel: 29 inch = 73,6 cm » catering (jedlo) i nápoje počas letov: za poplatok, možnosť kúpy na palube lietadla. » zábavný systém v lietadle: prístup do zábavného systému „player“ len na vlastnom zariadení (so slúchadlami) cez aplikáciu Air Canada (dostupná v Apple App store a Google Play store).

Batožina (v cene) pre všetky lety Viedeň – Toronto – Punta Cana a späť: » príručná batožina (na každú osobu): 1 ks do 8 kg (maximálne rozmery 55 x 40 x 23 cm) a k tomu ešte 1 osobná vec (max. rozmery 40 x 30 x 10 cm) – napr. laptop, kabelka, malý ruksak,... » podpalubná (zapísaná) batožina: 1 ks do 23 kg, súčet 3 rozmerov maximálne 158 cm

Letové triedy PremiumEconomy Class a Business Class sú na vyžiadanie.Novinka v ponuke
Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek