• Horúca jar
  • Horúca jar

Bulharsko - dovolenka leto 2015

Bulharsko už tradične ponúka jednu z cenovo najvýhodnejších dovoleniek pre turistov. Prijateľná vzdialenosť od našej domoviny, čisté more ideálne pre rodinnú dovolenku, dlhé a široké pláže s jemným zlatistým pieskom... Podnebie je v letných mesiacoch príjemne teplé, bez extrémnych horúčav. Turistov však do Bulharska láka aj množstvo atrakcií – aquaparky, dobrodružné lety padákom, bohatý denný a nočný život, výhodné nákupy. Netreba však zabúdať aj na historické, kultúrne a prírodné pamiatky, ktorých je v tejto krajine naozaj veľa.

Sme cestovná kancelária s dlhoročným stabilným bulharským partnerom, ktorému vďačíme za to, že vám pre vašu dovolenku v tejto letnej destinácii môžeme ponúknuť tie najvyhľadávanejšie a najznámejšie letoviská. Tu je naozaj všetko pripravené plniť vaše sny o “bezstarostnej dovolenke za super ceny“. Môžete si dovoliť jazdu kočiarom, či každodennú návštevu reštaurácií, diskoték a kaviarní. Aj svojim ratolestiam môžete kúpiť takmer všetko, po čom zatúžia. Kvalitnému ubytovaniu vo výhodne lokalizovaných hoteloch, ktorých ponuku sme ako každý rok vynovili a prispôsobili vašim dovolenkovým očakávaniam, konkurujú nielen široké piesočnaté pláže ponúkajúce bohaté športové vyžitie, ale aj 4 km dlhá promenáda Slnečného pobrežia žijúca pravým dovolenkovým životom. Ponúkame vám nielen overené kapacity, ale aj novinky na Slnečnom pobreží a v letovisku Sveti Vlas s kvalitnými all inclusive službami. Na miesto vášho prázdninového relaxu vás dopravíme diaľkovými klimatizovanými autobusmi alebo lietadlami. Variabilita počtu dní dovolenky umožňuje každému vybrať si ideálnu kombináciu hotela, spôsobu dopravy a dĺžky pobytu.Bulharsko

Bulharsko

Bulharsko už tradične ponúka jednu z cenovo najvýhodnejších dovoleniek pre turistov. Prijateľná vzdialenosť od našej domoviny, čisté more ideálne pre rodinnú dovolenku, dlhé a široké pláže s jemným zlatistým pieskom... Podnebie je v letných mesiacoch príjemne teplé, bez extrémnych horúčav. Turistov však do Bulharska láka aj množstvo atrakcií – aquaparky, dobrodružné lety padákom, bohatý denný a nočný život, výhodné nákupy. Netreba však zabúdať aj na historické, kultúrne a prírodné pamiatky, ktorých je v tejto krajine naozaj veľa.

Sme cestovná kancelária s dlhoročným stabilným bulharským partnerom, ktorému vďačíme za to, že vám pre vašu dovolenku v tejto letnej destinácii môžeme ponúknuť tie najvyhľadávanejšie a najznámejšie letoviská. Tu je naozaj všetko pripravené plniť vaše sny o “bezstarostnej dovolenke za super ceny“. Môžete si dovoliť jazdu kočiarom, či každodennú návštevu reštaurácií, diskoték a kaviarní. Aj svojim ratolestiam môžete kúpiť takmer všetko, po čom zatúžia. Kvalitnému ubytovaniu vo výhodne lokalizovaných hoteloch, ktorých ponuku sme ako každý rok vynovili a prispôsobili vašim dovolenkovým očakávaniam, konkurujú nielen široké piesočnaté pláže ponúkajúce bohaté športové vyžitie, ale aj 4 km dlhá promenáda Slnečného pobrežia žijúca pravým dovolenkovým životom. Ponúkame vám nielen overené kapacity, ale aj novinky na Slnečnom pobreží a v letovisku Sveti Vlas s kvalitnými all inclusive službami. Na miesto vášho prázdninového relaxu vás dopravíme diaľkovými klimatizovanými autobusmi alebo lietadlami. Variabilita počtu dní dovolenky umožňuje každému vybrať si ideálnu kombináciu hotela, spôsobu dopravy a dĺžky pobytu.

Bulharsko

Bulharská republika

7.365.000

110.993 km2

Sofia

Bulharský lev (LEV)

Občiansky preukaz / Cestovný pas

Elenite

Toto rekreačné stredisko je situované na južnom pobreží Čierneho mora, asi 40 km od letiska v Burgase a 10 km severovýchodne od rušného Slnečného pobrežia. Elenite sa v Bulharsku radí k novším dovolenkovým letoviskám. Očarí vás jedinečnou kombináciou krištáľovo čistej vody a hôr. Rozprestiera sa na 800 metrov dlhej pláži, ktorú lemujú jemne zvlnené kopce udržujúce príjemné ovzdušie aj počas slnkom rozhorúčených letných dní. Elenite má priame autobusové spojenie s rušnejším Slnečným pobrežím i s malebným mestečkom Nesebar, ktoré patrí k najkrajším miestam Bulharska a vďaka svojmu historickému a kultúrnemu významu je zapísané na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Ak túžite so svojimi blízkymi stráviť ničím nerušené dni v úkryte pokojnej zátoky obklopenej rozľahlými zelenými lúkami, Elenite je pre vás tá správna voľba.

Bulharsko Elenite

Sveti Vlas

Sveti Vlas je pokojné letovisko situované na úpätí pohoria Stará Planina, vzdialené cca 4 km od Slnečného pobrežia. Stredisko sa každou sezónou rozširuje a mení svoju tvár. Najväčším lákadlom sú piesočnaté pláže s očarujúcim výhľadom na históriou dýchajúci Nesebar. V srdci tohto malého letoviska sa nachádza novovybudované centrum s obchodíkmi a reštauráciami. Milovníci nočného života nájdu už aj na tomto pokojnom mieste štýlové bary a diskotéky. Ak však zatúžite po rušnejšej atmosfére skutočne veľkého strediska, so susedným živým Slnečným pobrežím je zabezpečené pravidelné autobusové spojenie. Okrem prechádzky po pláži k malebnému miestnemu prístavu si svoj letný dovolenkový pobyt môžete spestriť i nenáročnou turistikou.

Bulharsko Sveti Vlas

Slnečné pobrežie

Slnečné pobrežie je najväčšie a najobľúbenejšie bulharské letovisko, ktoré určite splní vaše predstavy o ideálnej dovolenke. Toto stredisko si je vedomé, že patrí medzi hlavné rekreačné oblasti s moderným vzhľadom, aj keď väčší rozvoj zaznamenalo len pred niekoľkými rokmi. Stretnete sa tu s vkusnou krajinou obklopujúcou štýlové hotely ako aj moderné centrum letoviska. Výnimočná široká pláž z jemného piesku lemovaná piesočnými dunami je niekoľko kilometrov dlhá a siaha až po mestečko Nesebar. Pozvoľný vstup do mora iste ocenia rodiny s deťmi a aj menej odvážni plavci. Stredisko je držiteľom medzinárodného ocenenia “Modrá vlajka“ za čistotu mora, pláže i prírodného prostredia. Program vašej letnej dovolenky nemusí obsahovať iba tradičné opaľovanie sa pod horúcimi lúčmi bulharského slnka, existuje veľa iných možností ako prežiť tento čas aktívne. Na Slnečnom pobreží si môžete vybrať z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park, alebo si zahrať tenis či plážový volejbal. Rozsiahle centrum žije rušným denným i nočným životom, nájdete tu nespočetné množstvo reštaurácií, kaviarní, barov a diskoték, ktoré sa stanú príjemnou súčasťou vašej úžasnej letnej dovolenky.

Bulharsko Slnečné pobrežie

Pomorie

Prímorské balneologické mestečko Pomorie patrí k najstarším mestám v Bulharsku. Okrem výhodnej polohy, krásnej pláže s liečivým pieskom obmývanej priezračnými morskými vlnami, sem klientov láka i soľné jazero preslávené svojimi zázračnými liečebnými účinkami. Čarovný zelený park s mestským trhoviskom, množstvom kaviarničiek, stánkov a obchodíkov tvorí centrum pešej zóny, ktorá vás dovedie až k romantickému rybárskemu prístavu s prímorskou promenádou a s pestrofarebnými loďkami. Raritou sa jednoznačne stala pláž s čiernym pieskom. Pomorie má i pre vás pripravené svoje dovolenkové krásy a tajomstvá.

Bulharsko Pomorie

Prebieha načítanie...